Nový Hektor (výrobce Modellbahnmanufaktur Sebnitz) - názory

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti TT (1:120).

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Re: Nový Hektor (výrobce Modellbahnmanufaktur Sebnitz) - náz

Příspěvekod MkTT » ned 03 led, 2016 5:31 pm

TTpepe píše:Neřešil jste prosím někdo nějaké ztlumení těch zářivých světel?

Svietivosť sa upravuje v CV55,CV56 0-255.Defaultne je tam 255.Ja mám 150.


Když jsem nastavil do CV55 a CV56 jinou hodnotu než 255, začala se světla chovat divně. Při zapnutí světel posunu (F2) mi na zadní straně lokomotivy svítila všechna světla místo jednoho a funkce F1 nefungovala vůbec. Po nastavení obou CV na 255 začaly funkce F1 a F2 fungovat znovu tak, jak se očekává.

Mirek
MkTT
 
Příspěvky: 567
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Nový Hektor (výrobce Modellbahnmanufaktur Sebnitz) - náz

Příspěvekod Morris Zapp » ned 03 led, 2016 5:41 pm

Jo. Zakopanej Baryk je v CV 116 a 117: ty je potřeba nastavit na stejnou hodnotu, jako CV 55 a 56. Zdroj: schéma zapojení :lol:
TT, moduly, epocha III/IV
Uživatelský avatar
Morris Zapp
 
Příspěvky: 837
Registrován: ned 04 dub, 2010 3:06 pm

Re: Nový Hektor (výrobce Modellbahnmanufaktur Sebnitz) - náz

Příspěvekod zderem » pon 04 led, 2016 10:37 am

Velice vám děkuji za odpovědi. Donutili jste mě podívat se pořádně do návodu k multimaus :-) Zprvu jsem to dělal přes rychlé programování pomocí tlačítek menu a číslo funkce. Ale po přečtení návodu jsme zjistil, že takto jdou programovat pouze CV 1 - CV 5. Děkuji ještě jednou a omlouvám se za začátečnický dotaz. Hektoři teď už svítí, jak mají.
Jde takto vypnout svícení červených světel do vlaku například i obyč. šestipinových dekodérů 651, které jsou například v brejlovcích nebo v bastardech Kuehn?
zderem
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát 27 led, 2012 3:03 pm

Předchozí

Zpět na Velikost TT (komunita TT)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků