Ozvučení Rosničky T334.0 TT

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti TT (1:120).

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Re: Ozvučení Rosničky T334.0 TT

Příspěvekod Zlámalík » stř 05 říj, 2016 6:41 pm

Dobré, připojuji se s palcem!
TT/současnost: Zlámalíkovy mašinky
Uživatelský avatar
Zlámalík
 
Příspěvky: 1780
Registrován: pát 14 led, 2011 10:39 pm
Bydliště: Košíkov

Re: Ozvučení Rosničky T334.0 TT

Příspěvekod Radek Strnad » sob 08 říj, 2016 5:31 pm

Zde je odkaz na slíbené krátké video. Je to jen z telefonu, ale to důležité tam je vidět. Rosňa už má teď snad vše, co by měla malá posunovací lokomotiva mít, tedy zvuk, osvětlení(na které nám u Tilliga tak nějak stále zapomínají),které má kromě jednoho zvlášť ovládaného reflektoru u světla v režimu posun, dále, aby nechcípala tak i pack a digitální spřáhla, která se při posunu využijí. Pominu-li osvětlení vnitřku, které chybí Adamovi :lol: , tak zbývá už jen vrtule chlazení. Mám o čem přemýšlet. Využil bych funkční výstup pro reflektor........ :lol: :lol: :lol: https://www.youtube.com/watch?v=Zho4MEOOo98 A ještě pomalá jízda, jako důkaz že pack funguje. Na rozdíl od neozvučené je jízdní stupeň 5(tam byl 2). Na nižší to občas přeci jen zdechne. Přičítám to většímu odběru zvukového dekodéru. Bez zapnutého zvuku je sbírání proudu a jeho doplňování kondenzátory spolehlivější. https://www.youtube.com/watch?v=V1OeN-hMoxM
KYKLOP68
Uživatelský avatar
Radek Strnad
 
Příspěvky: 1186
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:44 pm
Bydliště: Kostelec n.Čern.lesy

Re: Ozvučení Rosničky T334.0 TT

Příspěvekod Pavel 152 » pon 10 říj, 2016 9:15 pm

Závaží do 334,
nevím kam to vložit a nechci otevírat nové téma. Vyrobil jsem formu na závaží do nejnovější rosničky, odlít jde ze slitiny olovo/cín. Rozdíly v motnosti jsou, zinek originál-41g, olovo/cín-56g.Vzhled odlitku je stejný jako originál (pro ty co očekávají vzhled Patrikových odlitků) Výroba formy, olítí a opracování je dost časově náročné. Vzorky mohu ukázat na pražské burze stůl č.35.
Pavel
Pavel 152
 
Příspěvky: 419
Registrován: ned 09 led, 2011 5:24 pm

Re: Ozvučení Rosničky T334.0 TT

Příspěvekod Radek Strnad » sob 05 led, 2019 3:45 pm

Po více než dvou letech ježdění, jsem přistoupil k celkovému vyčištění a tedy rozebrání mé zvukovky T334.010. Když už jsem se v tom hrabal, objevil jsem místo, do kterého by se dalo umístit několik kondenzátorů a tím posílit zálohu napětí. Přidal jsem pro doplnění několik fotek na rajče a dávám znovu starý odkaz http://kyklop68.rajce.idnes.cz/T334.010ZV
KYKLOP68
Uživatelský avatar
Radek Strnad
 
Příspěvky: 1186
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:44 pm
Bydliště: Kostelec n.Čern.lesy

Re: Ozvučení Rosničky T334.0 TT

Příspěvekod Kajinek11 » sob 26 led, 2019 8:57 pm

Díky, využiji Tvé informace, už se mi zástava dle tvého popisu blíží. :-) Vše už je objednáno, takže už to jen udělat :-)
TT segmenty, DCC - DR5000 + 2x MM, IV. epocha.
Kajinek11
 
Příspěvky: 609
Registrován: stř 07 pro, 2011 11:12 pm
Bydliště: Rumburk

Předchozí

Zpět na Velikost TT (komunita TT)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků