Diskuze k vláknu Novinky TT 2024 (a něco navíc jako vždy)

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti TT (1:120).

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Re: Diskuze k vláknu Novinky TT 2024 (a něco navíc jako vždy

Příspěvekod RSC » pon 01 led, 2024 2:58 pm

Tak já se přiznám, "vydražil jsem ze sportu" červenou barču a kotle s boudou. Ikdyž se dá očekávat, že červenou barču roco asi udělá, tak jsem ji nechtěl barvevně tak, jak ji mám v H0, což tipuji, že takto může dopadnout. Takže proto jsem ji chtěl, tehdy jsem ji dostal s chybou tisku, bez hvězdiček a celkem se mi to líbilo... Faktura mi na to došla.
Byla to legrace. :lol: Za 5 minut bylo hotovo a když si vzpomenu, jak u DS mnohé modely byly dlouho ke koupení... :lol:
Uživatelský avatar
RSC
 
Příspěvky: 520
Registrován: sob 28 bře, 2015 4:07 pm
Bydliště: Pardubice

Re: Diskuze k vláknu Novinky TT 2024 (a něco navíc jako vždy

Příspěvekod Vobuch » pon 01 led, 2024 3:00 pm

Tak tedy mám, na víc už to kapacitně nedalo,zapojil jsem celou rodinu,aby nakupovali i žena odpůrkyně vláčků mi koupila patra.Za to jí patří velké díky. :lol:
Vobuch
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 07 úno, 2023 9:03 am

Re: Diskuze k vláknu Novinky TT 2024 (a něco navíc jako vždy

Příspěvekod Stanin » pon 01 led, 2024 4:08 pm

Já mám houby s octem. Teda ani ty ne. :) A to jsem to tam naházel hned jak se objevilo tlačítko na koupi. No nic, budu doufat v Roco.
Stanin
 
Příspěvky: 541
Registrován: ned 16 čer, 2013 8:48 pm
Bydliště: Brno

Re: Diskuze k vláknu Novinky TT 2024 (a něco navíc jako vždy

Příspěvekod dorix » pon 01 led, 2024 4:45 pm

Já mám z pěti ulovených kousků na faktuře jen jeden. A to ten, co jsem chtěl nejméně. Pro mne je to fiasko. A tak jsem byl nažhavený!!
dorix
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 31 pro, 2021 12:39 pm

Re: Diskuze k vláknu Novinky TT 2024 (a něco navíc jako vždy

Příspěvekod RSC » pon 01 led, 2024 4:53 pm

Co k tomu říci. :lol: :lol: :lol: Já to odeslal do půl minuty od otevření a byl jsem na konci první dvacítky... Tzn. byli přede mnou jiní esport borci, a to jsem vážně nečekal... :lol: :lol: :lol:
Tohle fórum vybudilo aktivitu na maximum. Odhaduji, kdyby se o tom zde takto nepsalo, asi by to tak nebylo. Nevím jestli bych se sám náhodou podíval, když jsem nedávno řešil nějakou objednávku...

Předpokládal jsem tohle šílenství a nastavil sportovní strategii dělením. To co jsem za další půlminutu odeslal, tak výsledek 0. :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil RSC dne pon 01 led, 2024 5:00 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
RSC
 
Příspěvky: 520
Registrován: sob 28 bře, 2015 4:07 pm
Bydliště: Pardubice

Re: Diskuze k vláknu Novinky TT 2024 (a něco navíc jako vždy

Příspěvekod Radek Strnad » pon 01 led, 2024 4:55 pm

Buď šťasten. Já nemám vůbec nic, přestože jsem měl v objednávce 5 položek a všechny byly v okamžik objednání skladem a odesílal jsem ve 13:08. U toho, co jsem dával do koše a už nebylo k mání, mi hned přišla poznámka, že už nelze objednat. No nevím, asi jsem to nějak nepochopil.
KYKLOP68
Uživatelský avatar
Radek Strnad
 
Příspěvky: 1188
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:44 pm
Bydliště: Kostelec n.Čern.lesy

Re: Diskuze k vláknu Novinky TT 2024 (a něco navíc jako vždy

Příspěvekod RSC » pon 01 led, 2024 5:10 pm

13:08 jsi to nemohl odeslat. Aktivní to bylo až 13:13...
Nechtěl jsi napsat 13.18?
Uživatelský avatar
RSC
 
Příspěvky: 520
Registrován: sob 28 bře, 2015 4:07 pm
Bydliště: Pardubice

Re: Diskuze k vláknu Novinky TT 2024 (a něco navíc jako vždy

Příspěvekod pospa » pon 01 led, 2024 5:14 pm

Já měl zálusk na zamračenou ČD 749 130 a brejlovce 750 312. Nejvíc sem toužil po té šedočervené zamráče. I přesto, že sem oba stihnul včas koupit, tak mi paní Struppová odpověděla, že zamračená na mě nevyšla. A na brejle ještě faktura nedorazila, takže sem asi taky utřel nos. Časem se ukáže kdo měl " štěstí" , až budou modely z výprodeje na bazarech za minimálně dvojnásobné ceny.
pospa
 
Příspěvky: 71
Registrován: sob 25 říj, 2008 2:38 pm

Re: Diskuze k vláknu Novinky TT 2024 (a něco navíc jako vždy

Příspěvekod Radek Strnad » pon 01 led, 2024 5:15 pm

RSC: Jo, Jo, máš pravdu, omlouvám se. Bylo to později, neboť už ve 13:21 mi přišla potvrzená objednávka, takže těch 13:18 asi bude odpovídat. Ani jsem snad nedoufal, že bych mohl mít všechno, ale že nebudu mít nic??? :roll: :roll: :roll:
KYKLOP68
Uživatelský avatar
Radek Strnad
 
Příspěvky: 1188
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:44 pm
Bydliště: Kostelec n.Čern.lesy

Re: Diskuze k vláknu Novinky TT 2024 (a něco navíc jako vždy

Příspěvekod RSC » pon 01 led, 2024 5:24 pm

KYKLOP68: Já tam v dalším kole dal Y Máv dvojku a to jsem myslel, že chvíli vydrží a budu ji mít. A myslel jsem si, že bude bitva o čsd a tohle se nechá nějakou dobu být. Jedničku jsem nechtěl, těch mám víc. Nebylo moc času, dát do košíku víc různých produktů...
Celkově mne to překvapilo, teď mne snad nemrzí ani následný brejlovec, který již na mne také nezbyl. Takže to co jsem chtěl nejvíc, mi asi o chlup vyšlo.
Uživatelský avatar
RSC
 
Příspěvky: 520
Registrován: sob 28 bře, 2015 4:07 pm
Bydliště: Pardubice

Re: Diskuze k vláknu Novinky TT 2024 (a něco navíc jako vždy

Příspěvekod Kavka_ » pon 01 led, 2024 6:20 pm

Osobně jsem hned po spuštění koupil Brejle 750 385-7, faktura dorazila a už jsem i uhradil, tak věřím že to klapne. Oba další pokusy vyšly naprázdno. I tak jsem šťastněj jako blecha a rozhodně se tahe mašina na bazaru neobjeví :)
TT, V. - VI. epocha, ČD
- kolejiště realizovaná na malých plochách neškodí v jakémkoli množství -
Uživatelský avatar
Kavka_
 
Příspěvky: 425
Registrován: pon 01 úno, 2016 10:03 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Diskuze k vláknu Novinky TT 2024 (a něco navíc jako vždy

Příspěvekod PepaTT » pon 01 led, 2024 6:40 pm

Tak u mě asi nakonec 0. Objednal jsem cca do půl minuty od toho ,co se objevila možnost dát do košíku, ve13:18 mi přišlo potvrzení objednávky ,v 15:42 mi přišel mail, že byla objednávka vyřízena a předána doručovací službě ( měl jsem platbu dobírkou- nakupuji tak už u DS několik let) v 16:03 mi napsali, že pokud jsem neobdržel fakturu, tak jsem nic nekoupil. Na dotaz co mi vlastně poslali mi přišel opět mail o faktuře a jinak nic. Takže vlastně nevím jestli mi omylem poslali zprávu o odeslání, nebo mi omylem neposlali fakturu. Za mě tato ,,loterie" nebylo nejšťastnější řešení, udělalo to jen mírně řečeno bordel a jestli to mělo být bráno jako reklama, tak bych řekl, že to bude mít spíš opačný efekt.

Edit teď mi napsali, že je to chyba systému a nic mi nepošlou
PepaTT
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 19 bře, 2023 8:16 am

Re: Diskuze k vláknu Novinky TT 2024 (a něco navíc jako vždy

Příspěvekod RSC » pon 01 led, 2024 7:05 pm

Byl to jen sport a je třeba to takto brát. A jsem názoru, že k tomu pomohlo tohle forum a tím to bylo o to více násobně podpořeno.
Myslím, že to bylo od Davida velkorysé takto to dát s navýšenými cenami k dispozici všem stylem, kdo dřív odešle objednávku. Asi je to zde kacířský názor.
Jsem mu osobně říkal, že to měl vysypat na aukro/bazar a měl by mnohem víc a mohl to udělat anonymě a nemusel k tomu nic říkat. Myslím, že nikdo neměl žádnou výhodu. Ani já...
Rád bych viděl takový nášup směrem k roco a modelům, které by měli dělat. Šup na zástupce roco a jaké dostaneme odpovědi... :?

Mně od mnohých velkých obchodníků objednávka nedorazila a to i v případech, kdy objednané zboží znovu naskladnili a měli jej. To mi přijde zarážející... A to ji ani nestornovali nebo jakýmkoliv způsobem nedali vědět.
Uživatelský avatar
RSC
 
Příspěvky: 520
Registrován: sob 28 bře, 2015 4:07 pm
Bydliště: Pardubice

Re: Diskuze k vláknu Novinky TT 2024 (a něco navíc jako vždy

Příspěvekod rawen » pon 01 led, 2024 7:21 pm

Já jsem chtěl dvoje kotle, faktura přišla na jedny... Zaplatil jsem, budu doufat.

Radek
rawen
 
Příspěvky: 1718
Registrován: stř 08 dub, 2009 10:42 am
Bydliště: Prostějov

Re: Diskuze k vláknu Novinky TT 2024 (a něco navíc jako vždy

Příspěvekod look23 » pon 01 led, 2024 8:13 pm

dorix píše:Já mám z pěti ulovených kousků na faktuře jen jeden. A to ten, co jsem chtěl nejméně. Pro mne je to fiasko. A tak jsem byl nažhavený!!

Tak to jsme na tom stejně, jen jsem měl 4 modely.
Asi byla chyba chtít více modelů.

Zajímalo by mě kolik modelů se objeví pak na aukru nebo modelbazaru za dvojnásobnou cenu. S tím, že "klikači" byly rychlejší.
TT/H0, ČSD epocha IV, V - z21+MM
look23
 
Příspěvky: 1184
Registrován: ned 17 lis, 2013 2:20 pm

PředchozíDalší

Zpět na Velikost TT (komunita TT)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků