Tak jsem včera rozbalil ten strašně vypadající motorák, který jsem dokoupil k předchozí barevné variantě ČSD. Tehdy to totiž vypadalo, že lepty MM jsou nenávratně ztraceny. Nyní již naštěstí jsou, tak MTB hydru není třeba kupovat.
Pokud ji někdo zvažuje koupit, tak jako já na prozatimní ježdění, než si postavím lept, tak opravdu je i barevné provedení nevyhovující. Mezi tím, jsou již fotky u prodejců a můžete tak sami zjistit do čeho jdete.
https://ttmodelar.eu/motorovy-vuz-853-020-cd-v-epocha-tt-mtb-ttcd853020?search=853020Nejhorší je asi přechodový plech, který je přeci jednoduše celý žlutý a zákazník si to dobarví červeným pruhem sám.
Nápisy jsou opravdu bílé a neodpovídají tak žádnému motorovému vozu ve skutečnosti. Popisy mají být všechny žluté. To si mám přebarvit žlutou fixou?
Druhé čelo je opatřeno černým nápisem o zařazení na konci vlaku, ve skutečnosti byl vždy červený. Tam pomůže jedině odstranění nápisu a nanesení nového.
Po všech těhle úpravách, to bude odpovídat danému motorovému vozu v páté epoše a vlastně i konci IV epochy.
Tady od pana Štěpánka jsou náhledy, kde na 853.009 je nejlépe zřetelný žlutý popis vozu. Je tam i 853.020 se žlutou...
https://trainfoto.eu/ALBUM/457.htmlJinak bych uvítal trochu schopnější jízdu modelu, né že se bude rozjíždět z 0 na 20km/h za 0 sekund. Při rychlosti tak 30 km/h se začínají rozsvícet světla. Je to v podstatě nejhorší model napříč výrobci jízdními vlastnostmi.
Hlavně že je přibalený dekodér zdarma, který já tak akorát vyhodím do koše.