Bai - Jen věcné připomínky k úpravám vozů od Šikulů

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Re: Bai - Jen věcné připomínky k úpravám vozů od Šikulů

Příspěvekod Petr Zatrepalek » ned 05 led, 2014 12:03 pm

Já to nekupoval - čekám na tu upravenou kulisu. Ty vagony jsem minulý týden viděl a zkoušel u kámoše - a ten je u vagonů jak říkal neměl, nadával na to a dosazoval očkovky z vlastních zdrojů! U Michala na krámě jsem se do krabičky nedíval a vagony prohlížel "jen" naživo - takže pokud v krabičkách běžně jsou, takže tedy velká omluva z mé strany :oops: a beru to tvrzení o chybějících spřáhlech zpět! Poučení - radši si to příště zkontroluju naživo na krámě...
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Re: Bai - Jen věcné připomínky k úpravám vozů od Šikulů

Příspěvekod Matěj » ned 05 led, 2014 4:17 pm

Petr Zatrepalek píše:Já to nekupoval - čekám na tu upravenou kulisu. Ty vagony jsem minulý týden viděl a zkoušel u kámoše - a ten je u vagonů jak říkal neměl, nadával na to a dosazoval očkovky z vlastních zdrojů! U Michala na krámě jsem se do krabičky nedíval a vagony prohlížel "jen" naživo - takže pokud v krabičkách běžně jsou, takže tedy velká omluva z mé strany :oops: a beru to tvrzení o chybějících spřáhlech zpět! Poučení - radši si to příště zkontroluju naživo na krámě...


I já měl u obou vozů sáčky se spřáhly. Možná se tvůj kámoš pouze blbě díval, nebo někomu vypadly.
A myslím si, že kdyby se všichni chovali stejně jako ty a nikdo by vozy ve stávajícím stavu od Šikulů nekupoval (naštěstí to asi nehrozí), tak by ses už žádných upravených vozů také nemusel dočkat. Takže pěkně poděkuj všem, co si vozy koupily takové, jaké jsou, a tím také finančně přispěli na jejich další výrobu a úpravy k dokonalosti. :mrgreen:
Matěj
 
Příspěvky: 221
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:40 pm

Re: Bai - Jen věcné připomínky k úpravám vozů od Šikulů

Příspěvekod mlha » ned 05 led, 2014 4:57 pm

Matěj píše:
Petr Zatrepalek píše:Já to nekupoval - čekám na tu upravenou kulisu. Ty vagony jsem minulý týden viděl a zkoušel u kámoše - a ten je u vagonů jak říkal neměl, nadával na to a dosazoval očkovky z vlastních zdrojů! U Michala na krámě jsem se do krabičky nedíval a vagony prohlížel "jen" naživo - takže pokud v krabičkách běžně jsou, takže tedy velká omluva z mé strany :oops: a beru to tvrzení o chybějících spřáhlech zpět! Poučení - radši si to příště zkontroluju naživo na krámě...


I já měl u obou vozů sáčky se spřáhly. Možná se tvůj kámoš pouze blbě díval, nebo někomu vypadly.
A myslím si, že kdyby se všichni chovali stejně jako ty a nikdo by vozy ve stávajícím stavu od Šikulů nekupoval (naštěstí to asi nehrozí), tak by ses už žádných upravených vozů také nemusel dočkat. Takže pěkně poděkuj všem, co si vozy koupily takové, jaké jsou, a tím také finančně přispěli na jejich další výrobu a úpravy k dokonalosti. :mrgreen:

tak dobře už jsem se nezasmál ani nepamatuju,díky Matěji...
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Bai - Jen věcné připomínky k úpravám vozů od Šikulů

Příspěvekod miroslav lengyel » ned 05 led, 2014 4:59 pm

Matěj píše:Takže pěkně poděkuj všem, co si vozy koupily takové, jaké jsou, a tím také finančně přispěli na jejich další výrobu a úpravy k dokonalosti. :mrgreen:


Už rozumím,jako když se kdysi stavělo Národní divadlo.Pokud bude na krabičkách nápis "Národ sobě" ,tak proč ne. :lol:
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Bai - Jen věcné připomínky k úpravám vozů od Šikulů

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pon 06 led, 2014 7:54 am

Matěj píše: Takže pěkně poděkuj všem, co si vozy koupily takové, jaké jsou, a tím také finančně přispěli na jejich další výrobu a úpravy k dokonalosti. :mrgreen:


Takže pěkně děkuji všem kteří kupují něco co není dotažené aby fungovalo jak má :lol: At žijí sponzoři! :lol:
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Re: Bai - Jen věcné připomínky k úpravám vozů od Šikulů

Příspěvekod Michal Dalecký » pon 06 led, 2014 7:59 am

Tak pánové vše bylo řečeno, zamykám toto téma. Polovina příspěvků je mimo téma.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Předchozí

Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron