Zamračená MTB zvuková verze

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Zamračená MTB zvuková verze

Příspěvekod Rauny » čtv 27 pro, 2012 11:31 am

Zdravím, včera jsem zjistil, že mi bardotka nepřepíná červené světla při změně směru jízdy a svítí neustále jen v jednom směru!zapnout a vypnout jdou pod číslem 2, Bílé světla přepínají správně! Mám ji už dlouho, je to jedna z prvních celočervených zakoupená v únoru, až včera jsem se dostal k tomu že ji projedu! Nemáte někdo podobný problém?
Rauny
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 09 čer, 2011 8:23 am

Re: Zamračená MTB zvuková verze

Příspěvekod radula63 » čtv 27 pro, 2012 7:37 pm

Rauny píše:Zdravím, včera jsem zjistil, že mi bardotka nepřepíná červené světla při změně směru jízdy a svítí neustále jen v jednom směru!zapnout a vypnout jdou pod číslem 2, Bílé světla přepínají správně! Mám ji už dlouho, je to jedna z prvních celočervených zakoupená v únoru, až včera jsem se dostal k tomu že ji projedu! Nemáte někdo podobný problém?

S modelem je vše v pořádku.
Standartně jsou na F0 zapojeny pozičky přední/zadní, F1 - jedna strana červených světel, F2 - druhá strana červených světel. Problém, který popisuješ lze odstranit nastavením dekodéru CV...... - tak, aby se nastavila závislost F1 a F2 na směru jízdy. Někde se to na fóru už psalo, ale moje vědomosti v digi tak daleko nedosahují, abych si to pamatoval - sám jezdím v analogu.
Radek
Raďula63
MPK - moduly plzeňského kraje
KŽM Praha 3
KŽM cH0TTěboř
Psi štěkají, karavana jede dál
Uživatelský avatar
radula63
 
Příspěvky: 1305
Registrován: čtv 28 kvě, 2009 6:15 pm
Bydliště: kraj Vysočina - okres H.B.

Re: Zamračená MTB zvuková verze

Příspěvekod radula63 » čtv 27 pro, 2012 7:40 pm

Rauny píše:Zdravím, včera jsem zjistil, že mi bardotka nepřepíná červené světla při změně směru jízdy a svítí neustále jen v jednom směru!zapnout a vypnout jdou pod číslem 2, Bílé světla přepínají správně! Mám ji už dlouho, je to jedna z prvních celočervených zakoupená v únoru, až včera jsem se dostal k tomu že ji projedu! Nemáte někdo podobný problém?

S modelem je vše v pořádku.
Standartně jsou na F0 zapojeny pozičky přední/zadní, F1 - jedna strana červených světel, F2 - druhá strana červených světel. Problém, který popisuješ lze odstranit nastavením dekodéru CV...... - tak, aby se nastavila závislost F1 a F2 na směru jízdy. Někde se to na fóru už psalo, ale moje vědomosti v digi tak daleko nedosahují, abych si to pamatoval - sám jezdím v analogu.
Radek
Raďula63
MPK - moduly plzeňského kraje
KŽM Praha 3
KŽM cH0TTěboř
Psi štěkají, karavana jede dál
Uživatelský avatar
radula63
 
Příspěvky: 1305
Registrován: čtv 28 kvě, 2009 6:15 pm
Bydliště: kraj Vysočina - okres H.B.

Re: Zamračená MTB zvuková verze

Příspěvekod Rauny » pát 28 pro, 2012 8:11 am

Zdravím, podívám se na to, ale nevím jestli to dokážu nějak změnit když mám multimaus od roca! navíc jsem si všiml, že mi nesvítí na jedné straně horní reflektor!!!
Tak jestli to nebude spíš na reklamaci... :-(
Rauny
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 09 čer, 2011 8:23 am

Re: Zamračená MTB zvuková verze

Příspěvekod radula63 » pát 28 pro, 2012 9:25 am

1) červené světla - to je na nastavení dekodéru
2) vada reflektoru - pak reklamace
Raďula63
MPK - moduly plzeňského kraje
KŽM Praha 3
KŽM cH0TTěboř
Psi štěkají, karavana jede dál
Uživatelský avatar
radula63
 
Příspěvky: 1305
Registrován: čtv 28 kvě, 2009 6:15 pm
Bydliště: kraj Vysočina - okres H.B.


Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků