Regionova HO

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Regionova HO

Příspěvekod Jirka Plzeň » pát 09 lis, 2012 1:58 pm

Ahoj, sháním model regionovy v H0. Moc nabídek není. Našel jsem jí na stránkách Lepty Kuber. Má někdo s Lepty Kuber zkušenost? Víte ještě o nějaké jiné možnosti, kde regionovu sehnat? Díky, Jirka
Jirka Plzeň
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 30 pro, 2011 11:21 pm

Re: Regionova HO

Příspěvekod t6791225 » pát 09 lis, 2012 2:26 pm

S lepty Kuber zkušenosti mám a v žádném případě dobré. Koupil jsem si od něj asi před čtyřmi lety sestavený model čmeláka a musím povědět, jak jsem model vytahnul poprvé z krabičky, tak mě přešla hrůza. Opravdu cena 1500 kč za tohle je opravdu hoodně, já bych už nedal ani 500 kč. Poziční osvětlení bylo připájeno na čelo lokomotivi v podobě asi 1 cm dlouhé trubičky (světla navíc svítí do zábradlí na ochozu) :oops: dále katastrofální odlitek masek podvozků, poohýbané zábradlí na ochozu a podobně. Škoda mluvit...
Ale kdo ví je to již několik let třebas se polepšil, ale každopádně Kuber u mě už dávno skončil...
ČSD III./IV. epocha (1956-1975)
Uživatelský avatar
t6791225
 
Příspěvky: 226
Registrován: stř 22 úno, 2012 7:18 pm
Bydliště: Hulín

Re: Regionova HO

Příspěvekod TomBart » pát 09 lis, 2012 2:57 pm

Jirka Plzeň píše:Ahoj, sháním model regionovy v H0. Moc nabídek není. Našel jsem jí na stránkách Lepty Kuber. Má někdo s Lepty Kuber zkušenost? Víte ještě o nějaké jiné možnosti, kde regionovu sehnat? Díky, Jirka


Stav se v Praze na burze. uprostřed vzadu je člověk, co dělá pěkné modely a má i regioboudu. chce za to asi 8 tis, ale je i s vnitřkem
TomBart
 
Příspěvky: 496
Registrován: čtv 21 pro, 2006 10:14 am
Bydliště: Chrudim

Re: Regionova HO

Příspěvekod Ala » pát 09 lis, 2012 11:48 pm

Ahoj, sháním model regionovy v H0. Moc nabídek není. Našel jsem jí na stránkách Lepty Kuber. Má někdo s Lepty Kuber zkušenost? Víte ještě o nějaké jiné možnosti, kde regionovu sehnat? Díky, Jirka[/quote]

Stav se v Praze na burze. uprostřed vzadu je člověk, co dělá pěkné modely a má i regioboudu. chce za to asi 8 tis, ale je i s vnitřkem

Má ji opravdu pěknou i s pojezdem,na přání i s dekodérem-E-mail:konmir@email.cz
Ala
 
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 25 led, 2007 8:01 pm

Re: Regionova HO

Příspěvekod trainzak » úte 08 srp, 2017 3:40 pm

TomBart píše:
Jirka Plzeň píše:Ahoj, sháním model regionovy v H0. Moc nabídek není. Našel jsem jí na stránkách Lepty Kuber. Má někdo s Lepty Kuber zkušenost? Víte ještě o nějaké jiné možnosti, kde regionovu sehnat? Díky, Jirka


Stav se v Praze na burze. uprostřed vzadu je člověk, co dělá pěkné modely a má i regioboudu. chce za to asi 8 tis, ale je i s vnitřkem


Ahoj, dovolím si oživit toto téma. Má někdo s výše uvedeným modelářem z burzy nějaké osobní zkušenosti? Jsou k dispozici nějaké fotografie hotového modelu?
H0, ČD před najbrtizací
http://elektro-mz.webnode.cz/
trainzak
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 05 led, 2014 10:36 am


Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků