Vozy VDV - Bramos

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Vozy VDV - Bramos

Příspěvekod Dědek » čtv 26 črc, 2012 10:06 am

Vážení modeláři, rád bych se zeptal zda máte informace o prodeji vozů ze sortimentu bývalého VDV již ve zpracování Bramos.
Rád bych nakoupil, ale nemám informace kde - chtěl bych vozy vidět ve skutečnosti. Na dotaz přímo do Bramosu jsem nedostal odpověď.
Děkuji
Dědek
 
Příspěvky: 49
Registrován: úte 25 led, 2011 4:23 pm

Re: Vozy VDV - Bramos

Příspěvekod flopik » pát 27 črc, 2012 8:49 am

Dědek píše:Vážení modeláři, rád bych se zeptal zda máte informace o prodeji vozů ze sortimentu bývalého VDV již ve zpracování Bramos.
Rád bych nakoupil, ale nemám informace kde - chtěl bych vozy vidět ve skutečnosti. Na dotaz přímo do Bramosu jsem nedostal odpověď.
Děkuji


- těsně před ukončením firmy VDV modely jsem měl u nich objednávku na 3 kusy ČSD EAS vozů + spřáhla a po obdržení info emailu, že výrobu přebíra Bramos jsem poté komunikoval s pánem z Bramosu.
Ten mě zdělil, že cca. do dvou měsíců (po zapracování pracovníků) se rozeběhne výroba převzatých modelů včetně dvou očekávaných novinek a to ve formě již sestavených modelů. Bohužel nějaký čas
uběhl a stále se nic neděje :(
Zkoušel jsem sehnat EASy ČSD (polostavebnice a nebo hotové modely) všude možně, ale jsou totálně vyprodané, takže nezbývá než čekat a doufat ...

Nevíte náhodou o prodejně kdeby měli min. 3 kusy vozů EAS ČSD od VDV modely s rozdílnými inventárními čísly na prodej?
[ H0 | ČSD III-IV epocha | digitál ]
Uživatelský avatar
flopik
 
Příspěvky: 102
Registrován: ned 08 lis, 2009 3:01 pm

Re: Vozy VDV - Bramos

Příspěvekod George V. » sob 28 črc, 2012 6:49 am

Toto se objevilo na původních stránkách VDV:

Z důvodu údržby je náš obchod dočasně uzavřen.
Omlouváme se za způsobené potíže.
Prosím navštivte náš obchod znovu.
V krátké době bude opět otevřen.
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.
 
Příspěvky: 3198
Registrován: úte 19 úno, 2008 6:30 am
Bydliště: Kadaň

Re: Vozy VDV - Bramos

Příspěvekod Dědek » pon 30 črc, 2012 9:07 am

George V. píše:Toto se objevilo na původních stránkách VDV:

Z důvodu údržby je náš obchod dočasně uzavřen.
Omlouváme se za způsobené potíže.
Prosím navštivte náš obchod znovu.
V krátké době bude opět otevřen.


Toto hlášení automaticky generuje e-shop, pokud je uzavřen.
Vzhledem k tomu, že je to volně šiřitelná verze e-shopu za podmínek, které požaduje licence firmy Prestashop,
používám stejný software i já, vím že je celkem problematické projít stovky stránek kódu a hledat, kde toto změnit.
Za okolností, kdy již VDV neexistuje je to i zbytečné.
Jeho opětovné otevření neočekávejte.
Dědek
 
Příspěvky: 49
Registrován: úte 25 led, 2011 4:23 pm

Re: Vozy VDV - Bramos

Příspěvekod George V. » pon 30 črc, 2012 9:10 am

...já jen že chvíli tam nebylo lautr nic a pak se objevilo tohle.
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.
 
Příspěvky: 3198
Registrován: úte 19 úno, 2008 6:30 am
Bydliště: Kadaň

Re: Vozy VDV - Bramos

Příspěvekod Dědek » pon 30 črc, 2012 9:13 am

flopik píše:
Dědek píše:Vážení modeláři, rád bych se zeptal zda máte informace o prodeji vozů ze sortimentu bývalého VDV již ve zpracování Bramos.
Rád bych nakoupil, ale nemám informace kde - chtěl bych vozy vidět ve skutečnosti. Na dotaz přímo do Bramosu jsem nedostal odpověď.
Děkuji


- těsně před ukončením firmy VDV modely jsem měl u nich objednávku na 3 kusy ČSD EAS vozů + spřáhla a po obdržení info emailu, že výrobu přebíra Bramos jsem poté komunikoval s pánem z Bramosu.
Ten mě zdělil, že cca. do dvou měsíců (po zapracování pracovníků) se rozeběhne výroba převzatých modelů včetně dvou očekávaných novinek a to ve formě již sestavených modelů. Bohužel nějaký čas
uběhl a stále se nic neděje :(
Zkoušel jsem sehnat EASy ČSD (polostavebnice a nebo hotové modely) všude možně, ale jsou totálně vyprodané, takže nezbývá než čekat a doufat ...

Nevíte náhodou o prodejně kdeby měli min. 3 kusy vozů EAS ČSD od VDV modely s rozdílnými inventárními čísly na prodej?



Právě proto, že jsem k najetí výroby v Bramosu na vozy VDV poměrně skeptický, sháním informace, zda se někde již neobjevily.
Bramos výrobu VDV koupil, ale jestli budou vozy nachlup stejné, nebo budou zjednodušené to nikdo neví.
Z tohoto důvodu bych raději chtěl ještě neupravené, tak jak vycházely z výroby VDV.
Dědek
 
Příspěvky: 49
Registrován: úte 25 led, 2011 4:23 pm

Re: Vozy VDV - Bramos

Příspěvekod Dědek » pon 30 črc, 2012 9:17 am

George V. píše:...já jen že chvíli tam nebylo lautr nic a pak se objevilo tohle.

Ano, máte pravdu.
Několik dní byl obsah webu smazán, proto tam nebylo nic.
Potom byl obnoven, protože jsem od p. Veselého potřeboval ještě nějaké informace, které byly dostupné pouze z uvedeného webu.
Tím pádem musel být znovu nakopírován a je uzavřen.
Dědek
 
Příspěvky: 49
Registrován: úte 25 led, 2011 4:23 pm

Re: Vozy VDV - Bramos

Příspěvekod flopik » pon 30 črc, 2012 11:32 am

Dědek píše:
flopik píše:
Dědek píše:Vážení modeláři, rád bych se zeptal zda máte informace o prodeji vozů ze sortimentu bývalého VDV již ve zpracování Bramos.
Rád bych nakoupil, ale nemám informace kde - chtěl bych vozy vidět ve skutečnosti. Na dotaz přímo do Bramosu jsem nedostal odpověď.
Děkuji


- těsně před ukončením firmy VDV modely jsem měl u nich objednávku na 3 kusy ČSD EAS vozů + spřáhla a po obdržení info emailu, že výrobu přebíra Bramos jsem poté komunikoval s pánem z Bramosu.
Ten mě zdělil, že cca. do dvou měsíců (po zapracování pracovníků) se rozeběhne výroba převzatých modelů včetně dvou očekávaných novinek a to ve formě již sestavených modelů. Bohužel nějaký čas
uběhl a stále se nic neděje :(
Zkoušel jsem sehnat EASy ČSD (polostavebnice a nebo hotové modely) všude možně, ale jsou totálně vyprodané, takže nezbývá než čekat a doufat ...

Nevíte náhodou o prodejně kdeby měli min. 3 kusy vozů EAS ČSD od VDV modely s rozdílnými inventárními čísly na prodej?



Právě proto, že jsem k najetí výroby v Bramosu na vozy VDV poměrně skeptický, sháním informace, zda se někde již neobjevily.
Bramos výrobu VDV koupil, ale jestli budou vozy nachlup stejné, nebo budou zjednodušené to nikdo neví.
Z tohoto důvodu bych raději chtěl ještě neupravené, tak jak vycházely z výroby VDV.


- take marne schanim puvodni verze modelu od VDV, ale kde nic tu nic. Bojim se napriklad nekrycich potisku jak je u vetsiny CZ firem zvykem a vubec o celkovou kvalitu modelu.
Neporadi nikdo, kde se daji jeste EASy od VDV sehnat? Neprodava nekdo ?
[ H0 | ČSD III-IV epocha | digitál ]
Uživatelský avatar
flopik
 
Příspěvky: 102
Registrován: ned 08 lis, 2009 3:01 pm

Re: Vozy VDV - Bramos

Příspěvekod modzel » pon 30 črc, 2012 5:26 pm

modzel
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 27 pro, 2010 8:24 pm

Re: Vozy VDV - Bramos

Příspěvekod vvitty » pon 30 črc, 2012 9:40 pm

Dědek píše:
George V. píše:Toto se objevilo na původních stránkách VDV:

Z důvodu údržby je náš obchod dočasně uzavřen.
Omlouváme se za způsobené potíže.
Prosím navštivte náš obchod znovu.
V krátké době bude opět otevřen.


Toto hlášení automaticky generuje e-shop, pokud je uzavřen.
Vzhledem k tomu, že je to volně šiřitelná verze e-shopu za podmínek, které požaduje licence firmy Prestashop,
používám stejný software i já, vím že je celkem problematické projít stovky stránek kódu a hledat, kde toto změnit.
Za okolností, kdy již VDV neexistuje je to i zbytečné.
Jeho opětovné otevření neočekávejte.


Back Office - Tools - Translations - Obchod k prekladu - Maintenance. Cca 5 minut na to najit kde to je a opravit to ... proc hned sahat do kodu?
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2626
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Vozy VDV - Bramos

Příspěvekod Dědek » úte 31 črc, 2012 12:23 pm

Děkuji za radu, hned si to opravím i ve svém obchodě.
Původně jsem to hledal v překladu, ale nenašel jsem to tam.
Dědek
 
Příspěvky: 49
Registrován: úte 25 led, 2011 4:23 pm

Re: Vozy VDV - Bramos

Příspěvekod flopik » úte 31 črc, 2012 2:27 pm

modzel píše:Este poradim nieco je aj tu :

http://www.model-shop.sk/index.php?acti ... ria=&text=


- už jsem tam psal a mají jeden poslední kousek :|
[ H0 | ČSD III-IV epocha | digitál ]
Uživatelský avatar
flopik
 
Příspěvky: 102
Registrován: ned 08 lis, 2009 3:01 pm

Re: Vozy VDV - Bramos

Příspěvekod tusakvlasta » sob 25 srp, 2012 2:45 pm

Dědek píše:Vážení modeláři, rád bych se zeptal zda máte informace o prodeji vozů ze sortimentu bývalého VDV již ve zpracování Bramos.
Rád bych nakoupil, ale nemám informace kde - chtěl bych vozy vidět ve skutečnosti. Na dotaz přímo do Bramosu jsem nedostal odpověď.
Děkuji

Zdravím pánové. Právě mi přišli vozy Faccs/Sas v Čsd objednané v březnu u později zrušené firmy VDV, od kterých převzala výrobu fir. Bramos. Byli mezi některými z nás pochybnosti o zachování kvality, například zábradlí z leptů atd. Důkladně jsem je prozkoumal a musím konstatovat že je vše v naprosto perfektním provedením jako dělalo VDV, lepty, potisk a zpracování. Před nedávnem jsem si origo důkladně prohlížel u kamaráda a mohu konstatovat že je naprosto identický. Prostě TOP model, a kdo ho měl v ruce od původního výrobce tak na tomto sotva najde nějaký nedostatek, a to se řadím mezi velmi náročné. Doufám že Bramos bude ve výrobě tohoto vozu pokračovát, a ve stejné kvalitě a technologii. Ještě bych dodal že mi jich přišlo 5 kusů a každý má jiný číslo. :P
Uživatelský avatar
tusakvlasta
 
Příspěvky: 223
Registrován: úte 21 pro, 2010 11:03 pm

Re: Vozy VDV - Bramos

Příspěvekod fanton23 » ned 26 srp, 2012 7:35 am

tusakvlasta píše:
Dědek píše:Vážení modeláři, rád bych se zeptal zda máte informace o prodeji vozů ze sortimentu bývalého VDV již ve zpracování Bramos.
Rád bych nakoupil, ale nemám informace kde - chtěl bych vozy vidět ve skutečnosti. Na dotaz přímo do Bramosu jsem nedostal odpověď.
Děkuji

Zdravím pánové. Právě mi přišli vozy Faccs/Sas v Čsd objednané v březnu u později zrušené firmy VDV, od kterých převzala výrobu fir. Bramos. Byli mezi některými z nás pochybnosti o zachování kvality, například zábradlí z leptů atd. Důkladně jsem je prozkoumal a musím konstatovat že je vše v naprosto perfektním provedením jako dělalo VDV, lepty, potisk a zpracování. Před nedávnem jsem si origo důkladně prohlížel u kamaráda a mohu konstatovat že je naprosto identický. Prostě TOP model, a kdo ho měl v ruce od původního výrobce tak na tomto sotva najde nějaký nedostatek, a to se řadím mezi velmi náročné. Doufám že Bramos bude ve výrobě tohoto vozu pokračovát, a ve stejné kvalitě a technologii. Ještě bych dodal že mi jich přišlo 5 kusů a každý má jiný číslo. :P


Na tyhle školácké hrubky už musím opravdu reagovat a opravit :

PŘIŠLY -jsou to totiž TY vozy, nikoliv TI (to by byl podnět životný, což železniční vozy určitě nějsou)
BYLY - opět jsou to TY pochybnosti, nikoliv TI pochybnost, zdůvodnění stejné jako výše

Další drobnosti, jako chybějící čárky, shovívavě přecházím :-)
fanton23
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 09 led, 2011 4:08 pm

Re: Vozy VDV - Bramos

Příspěvekod harttman » ned 26 srp, 2012 11:20 am

Mám tušení že téma pravopis je v jimém vláknu.
Uživatelský avatar
harttman
 
Příspěvky: 133
Registrován: pát 02 bře, 2012 1:48 pm
Bydliště: Orlová

Další

Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Michal Dalecký a 11 návštevníků