Ktery vuz Bap??? PIKO & BRAMOS

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Re: Ktery vuz Bap??? PIKO & BRAMOS

Příspěvekod Barbucha » sob 16 bře, 2013 9:11 am

Nojo, tak jsem si nevšiml tohoto vlákna a koupil na eBay jeden patrák od Bramosu v kombinaci se dvěma Piko. Takže pokud ještě náhodou bude někdo váhat, tak si, proboha, nekupujte Bramos. Je mi líto to hodit rovnou do popelnice, ale mám pocit, že to nikdy nebude fungovat normálně. Piko jsou ve špičkové kvalitě, Bramos vypadá (a nejen vypadá), že se každou chvilku rozpadne. Naštěstí dělám DR (DDR), tak mě Bramos trochu míjí, ale jakýkoliv nákup už bych si velmi rozmyslel.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Ktery vuz Bap??? PIKO & BRAMOS

Příspěvekod Sandy » úte 26 bře, 2013 8:01 am

Mám dva vozy BRAMOS - ČSD s fousy, r.v. asi 2010. Popisy čisté, ostré. Barva se mi zdá odpovídající.
Projíždím je na Roco GeoLine, R2, bez nejmenších problémů.
Včera jsem instaloval vnitřní osvětlení. Při rozborce se mi zdá model dostatečně robustní. Demontáž je jednoduchá. Vycvaknou se čtyři západky na pojezdu. Spodní patro je jen vložené. Horní patro zacvaklé čtyřmi západkami do odlitku oken. Ta jsou do skříně vlepená. Při instalaci je třeba střechu zevnitř natřít černou barvou, jinak světlo prosvítá.
Teď hledám fotky interiéru v 70.letech, abych model trochu přiblížil realitě. A manželka mi tvrdí, že v každém normálním voze sedí cestující....
Sandy
 
Příspěvky: 1486
Registrován: čtv 26 říj, 2006 4:42 pm
Bydliště: Černošice

Předchozí

Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků