T 669.0 od Techimage

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Re: T 669.0 od Techimage

Příspěvekod vypravecc » čtv 10 kvě, 2012 6:39 am

já zase tak nespěchám, ať je to třeba v červnu, ale pořádně !!!! :) 8)
Přílohy
pomocný.JPG
čmeliak
vypravecc
 
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16 led, 2011 7:28 pm

Re: T 669.0 od Techimage

Příspěvekod dnovy » pát 18 kvě, 2012 12:14 pm

radula63 píše:
Michal Dalecký píše:Je, pristi tyden :)

jen aby :mrgreen:



Rejpu už naposledy:-) Zase se to nějak nestihlo:-)
dnovy
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 29 lis, 2009 12:13 pm
Bydliště: Prostějov

Re: T 669.0 od Techimage

Příspěvekod Michal Dalecký » pát 18 kvě, 2012 3:20 pm

První várka dorazila dnes a vykryjeme cca 1/5 objednavek. Zbylé kusy dorazí v týdnu po 28.květnu. Tak uz jsme se dočkali. O víkendu čekejte várku fotek.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Re: T 669.0 od Techimage

Příspěvekod ReichenbergW » stř 23 kvě, 2012 9:34 am

Michal Dalecký píše:První várka dorazila dnes a vykryjeme cca 1/5 objednavek. Zbylé kusy dorazí v týdnu po 28.květnu. Tak uz jsme se dočkali. O víkendu čekejte várku fotek.


Koukám že na fotky nebyl čas, což je problém všude. Tak pro případné zájemce dávám do pléna pár obrázků zelenýho čmeldy a informaci o tom že pro Roco letos bude priorota zamračená (formy se jim vrátily) a že se tedy čmelák tím pádem odsouvá na rok 2013 tak jak bylo původně plánováno. Lepší je nad tím moc nepřemýšlet, ale je to tobogán.
Pokud jde o čmeldy z TI tak je připraveno několik barevných a popisových variant, takže ty budou postupně výráběny a uváděny na trh. Na termíny se neptejte, lépe pomalu a dobře než s problémy. Ne že bych chtěl vyhlšovat nějaký ankety, ale pokud bude o nějakou verzi větší zájem dá se zpracovat i to. Výrobce myslím umí zohlednit i menší série méně obvyklých nátěrů.
A pokud jde o zvuky od Jacka, tak pokud má někdo už zakoupenou verzi se zvukovými problémy po přepnutí na F 19 tak ať mě nebo výrobce kontaktuje a my mu zdarma samozřejmě nahrajeme verzi novou. Vše je vy vývinu, takže se pracuje i na lepších dobězích motoru atd.
Přílohy
DSCF3504.JPG
DSCF3502.JPG
DSCF3501.JPG
Uživatelský avatar
ReichenbergW
 
Příspěvky: 509
Registrován: ned 07 srp, 2011 8:55 am
Bydliště: Liberec

Re: T 669.0 od Techimage

Příspěvekod ReichenbergW » stř 23 kvě, 2012 9:35 am

Tak ještě jedna z druhý strany
Přílohy
DSCF3505.JPG
Uživatelský avatar
ReichenbergW
 
Příspěvky: 509
Registrován: ned 07 srp, 2011 8:55 am
Bydliště: Liberec

Re: T 669.0 od Techimage

Příspěvekod Michal Dalecký » ned 02 zář, 2012 3:28 pm

Obrázek
Další verze Čmeláků budou v říjnu na trhu.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Re: T 669.0 od Techimage

Příspěvekod F. Placheta » ned 02 zář, 2012 7:19 pm

Paráda! Už se těším!
HO - Digital - CSD IV

www.kolejiste.wbs.cz
Uživatelský avatar
F. Placheta
 
Příspěvky: 297
Registrován: ned 21 led, 2007 8:04 am
Bydliště: Brno

Re: T 669.0 od Techimage

Příspěvekod marekvw » stř 03 říj, 2012 4:06 pm

Neplanuje sa aj v Slovenskej verzii ? ZSSK ?
marekvw
 
Příspěvky: 39
Registrován: ned 21 čer, 2009 1:46 pm

Re: T 669.0 od Techimage

Příspěvekod Jirka78 » čtv 29 lis, 2012 2:10 am

Ahoj, tak jsem se stal taky majitelem zeleného čmeláka a je to paráda, jen jsem zjistil, že nemá bandáže ani na jedné nápravě a balení neobsahuje žádná spřáhla, tak se chci zeptat, jestli je to tak v pořádku, nebo ne? Jízdní vlastnosti jsou super, vše svítí a na analogu se vpohodě rozjede i pod 3 V napětí ( zatím jen na kolejivu z ROCO setu ) , ale nemám ještě kolejiště, tak nevím, co to bude dělat bez bandáží, až potáhne takových 20 vozů po tobogánu. Jinak mám strach na něj sáhnout, trochu neopatrnosti a hned se něco ohne. Je to fakt hooodně jemný. Nástřik je ok, ale občas zelená na proužcích přesahuje do bílé, ale patina to možná schová. Takže dotaz zní, je to tak v pořádku, nebo jsem jen měl smůlu na kus ( myšleno bandáže, spřáhla a nátěr ) ?
H0 cca 3. - 4. epocha DCC
Jirka78
 
Příspěvky: 63
Registrován: sob 24 zář, 2011 5:27 pm
Bydliště: Rotava

Re: T 669.0 od Techimage

Příspěvekod F. Placheta » čtv 29 lis, 2012 6:16 am

Je to normalni...
HO - Digital - CSD IV

www.kolejiste.wbs.cz
Uživatelský avatar
F. Placheta
 
Příspěvky: 297
Registrován: ned 21 led, 2007 8:04 am
Bydliště: Brno

Re: T 669.0 od Techimage

Příspěvekod Michal Dalecký » ned 02 pro, 2012 4:31 pm

Obrázek

ČD verze jsou v prodeji
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Re: T 669.0 od Techimage

Příspěvekod E27 » sob 13 dub, 2013 6:05 pm

Ahojte, chcel by som úprimnú odpoveď na tento model. Viem, že niektorí ktorí tento model majú budú hájiť jeho kvality, ale v poslednej dobe mám skorej informácie o probléme s touto lokomotívou. Že im viac stojí ako jazdí, problémy v rámci digitálu. Veľa modelárov čaká na príchod Roca alebo Pika. Aké má model teda závady, ktoré ich odrádzajú od kúpi alebo prečo tí, ktorí ho majú ho začínajú za tú cenu považovať za zlú investíciu?
Len nehovorte o cene, ľudia v mojom okolí nemajú s cenou problém, skorej narážajú na kvalitu....
Uživatelský avatar
E27
 
Příspěvky: 1163
Registrován: úte 28 zář, 2010 8:51 am
Bydliště: Bratislava

Re: T 669.0 od Techimage

Příspěvekod jirkan » sob 13 dub, 2013 7:39 pm

Já mám obě ČSD verze. První jsem ozvučil sám, druhou jsem objednával již jako zvukovou. Jízdní vlastnosti jsem již zde popisoval, ani při minimální rychlosti nejsou problémy s výpadky ve sběru proudu. Mám dosazena spřáhla FLM a s nimi nejsou problémy při spojování s vozy. Takže já zatím problémy nemám, ovšem nemohu hodnotit novějších verze, mé modely jsou z těch prvních. Jediný problém je, že použité lepty jsou dost jemné a je třeba zejména při manipulaci dávat pozor.
jirkan
 
Příspěvky: 1076
Registrován: stř 16 bře, 2011 9:47 pm
Bydliště: Praha

Re: T 669.0 od Techimage

Příspěvekod E27 » ned 14 dub, 2013 7:30 am

Takže digitál ti neovplyvňuje jazdné vlastnosti, je všetko tak ako má byť usudzujem. Máte ešte niekto nejaké skúsenosti s týmto modelom?
Uživatelský avatar
E27
 
Příspěvky: 1163
Registrován: úte 28 zář, 2010 8:51 am
Bydliště: Bratislava

Re: T 669.0 od Techimage

Příspěvekod t6791225 » ned 14 dub, 2013 9:20 am

Ahoj
Já taky můžu model jedině pochválit, mám zeleného ČSD a nemám s jízdními vlastnostmi žádný problém, tedy aspoň ne s tímto kusem. Asi před rokem jsem však měl možnost na našem kolejišti otestovat jiný kus (celočervený) a s tím byly při provozu značné problémy. Prvně záhadně vyskakoval na výměnách a později i v obloucích, přitom na kolejišti nemám příliš ostré poloměry a kolejivo položeno slušně... Po podrobnější prohlídce loko jsem zjistil, že rám je na straně krátkého představku trochu zvednutý a odlehčený a zřejmě proto model při každé příležitosti jezdil po pražcích. Tento jev lze dobře zpozorovat u závěsek, dobře tam jde vidět, že závěs podvozku je v závěsce zvednutý či sedí akorát... Tento celočervený čmelák byl ale asi jeden z prvních vyrobených kusů, a tak se asi chybka vyskytla... Zeleného jsem si pořídil po vánocích jako opožděný vánoční dárek :-D tady u pana Daleckého, kterého jsem na tento problém s celočerveným čmelákem upozornil a požádal jej o prohlídku před odesláním. Všechno bylo OK a model určitě doporučuji, jen je nutno si dát bacha na to, zda někde není zvednutý rám...
ČSD III./IV. epocha (1956-1975)
Uživatelský avatar
t6791225
 
Příspěvky: 226
Registrován: stř 22 úno, 2012 7:18 pm
Bydliště: Hulín

PředchozíDalší

Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků