Mráča od ROCO v H0

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Re: Mráča od ROCO v H0

Příspěvekod jakubklouda » sob 14 kvě, 2011 9:45 am

Zatim od MTB nemame ani toho brejlovce... Tak uvidime za jak dlouho bude mraca... Pojezd je sice stejny ale nezbyva nez cekat... Ale na mracu od ROCO v H0 jsem celkem zvedavy...

JBr píše:To skoro vypada, ze v TT budeme mit zamracu driv.
TT - IV. a V. epocha
jakubklouda.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
jakubklouda
 
Příspěvky: 141
Registrován: ned 08 srp, 2010 4:24 pm
Bydliště: Praha

Re: Mráča od ROCO v H0

Příspěvekod Jarda H. » sob 14 kvě, 2011 2:31 pm

jakubklouda píše:Zatim od MTB nemame ani toho brejlovce... Tak uvidime za jak dlouho bude mraca...

To máš pravdu Jakube s tím brejlovcem, přesto nebude konstatování JBr možná až tak daleko od pravdy, jak se na první pohled zdá :wink: ......... Během pár dalších týdnů a měsíců se uvidí !
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: Mráča od ROCO v H0

Příspěvekod sco_27 » sob 14 kvě, 2011 4:52 pm

Dnes som bol s pánom ktorý ma veľmi dobre vzťahy s firmou Roco a vravel že sa prestrelili - chceli spraviť len kasňu bardotky a použiť na rám z brejlovca, ale nejako im to nevychádza.. vraj sa to presúva na február 2012.
sco_27
 
Příspěvky: 534
Registrován: ned 06 kvě, 2007 12:24 pm

Re: Mráča od ROCO v H0

Příspěvekod stendy » sob 14 kvě, 2011 7:43 pm

Podla mňa je to blud, nemá im tam čo nesedieť , ak by tak "hlava na krku " :lol:

Berta má akurát o málinko užší čelník a teda aj väčší uhol skosenia prednej časti podvozkového rámu ale to je všetko v medziach použiteľnosti okuliarnikoveho pojazdu. Nevidim tam žiaden logický problém. :(
stendy
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte 28 pro, 2010 11:30 am

Re: Mráča od ROCO v H0

Příspěvekod vorisekml » sob 14 kvě, 2011 8:27 pm

Už jsem viděl velice zajímavé obrázky. Zatím vše na papíru. Nicméně i z těch výkresů vypadají velice dobře. Obzvláště 10 by mohla být velice povedená. Zohlednili i odlišné madla /snad to nebudou zase trčáky/, střechu mají taky dobře. Na větší zkoumání nebyl čas. Ty "obrázky" vypadaly dosti pokročile, dokonce si vyžádali i podklady pro popis. Věřím že bude do Vánoc. Jediný místo kde by jim to mohlo nesedět je oblast pluhu a tam se dá vyřešit vložkou do stávající formy rámu brejlovce. Víc nemohu...
H0
Uživatelský avatar
vorisekml
 
Příspěvky: 890
Registrován: pát 06 bře, 2009 8:43 pm
Bydliště: Lom u Mostu / Most

Re: Mráča od ROCO v H0

Příspěvekod jirie123 » pon 16 kvě, 2011 7:00 am

Nechci se rouhat, ale pro mě čím později, tím lépe. Nemůžu už to finančně utáhnout. Do toho Utz od Roco v červnu ty Savky od čs train. Dost jsem si zadřel třísku do (_._) koupí předraženého setu se Sergejem a teď se v tom smažím. Přitom je k mání (jen Sergej) volně dál a Uae jsou se špatnými podvozky :-))
Jóó přátelé , chybami se člověk učí :oops:
jirie123
 
Příspěvky: 474
Registrován: úte 23 lis, 2010 8:01 pm

Re: Mráča od ROCO v H0

Příspěvekod George V. » pon 16 kvě, 2011 7:25 am

No ještě mne napadá, jestli ten rám nebude moc vysoký - berta má přeci jen nižší střechu, tak jestli se jim tam pak nevejde konektor pro dekodér...
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.
 
Příspěvky: 3198
Registrován: úte 19 úno, 2008 6:30 am
Bydliště: Kadaň

Re: Mráča od ROCO v H0

Příspěvekod Jarda H. » pon 16 kvě, 2011 2:52 pm

sco_27 píše: ..... chceli spraviť len kasňu bardotky a použiť na rám z brejlovca, ale nejako im to nevychádza.. vraj sa to presúva na február 2012.


..... v tom případě to fakt vypadá, že tentokráte budeme v TT mít model české lokomotivy (tedy "zamračené") dříve, než v H0 ! Ale nechci předbíhat !

PS : pamětníci v HO zapátrejte v paměti, už se stalo, že by model velkého (většího) výrobce modelu nějaké české mašiny byl za posledních 20 let dříve v TT než v H0 ?! To není rejpání, jen můj blbej dotaz :oops:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: Mráča od ROCO v H0

Příspěvekod milan ferdián » pon 16 kvě, 2011 3:35 pm

Typická československá parní lokomotiva v modelové velikosti H0,tehdá u žádného velkovýrobce nebyla.Vždy to byly jen mutace...
Něco jiného to bylo u diesel a elektrické trakce .Pamatuji si dodnes ,jak jsem kupoval ES499.0 za 200,- Kčs.Už jsem měl v barvách ČSD,jak Ludmilu tak i Sergeje ve svém vozovém parku.

Oprava ,skutečně až během těch čtyřiceti let... :wink:
Naposledy upravil milan ferdián dne úte 17 kvě, 2011 8:38 am, celkově upraveno 1
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Mráča od ROCO v H0

Příspěvekod George V. » pon 16 kvě, 2011 7:40 pm

Jarda H. píše:..... v tom případě to fakt vypadá, že tentokráte budeme v TT mít model české lokomotivy (tedy "zamračené") dříve, než v H0 ! Ale nechci předbíhat !

PS : pamětníci v HO zapátrejte v paměti, už se stalo, že by model velkého (většího) výrobce modelu nějaké české mašiny byl za posledních 20 let dříve v TT než v H0 ?! To není rejpání, jen můj blbej dotaz :oops:


...za posledních dvacet let ne, ale za bezmála čtyřicet už by se něco našlo - bobina, hektor, rosnička...
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.
 
Příspěvky: 3198
Registrován: úte 19 úno, 2008 6:30 am
Bydliště: Kadaň

Re: Mráča od ROCO v H0

Příspěvekod Michal Dalecký » úte 17 kvě, 2011 1:46 pm

A JE TO TADY: TERMÍN DODÁNÍ NA TRH JE DEFINITIVNĚ: 8. týden 2012
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Re: Mráča od ROCO v H0

Příspěvekod Petr Zatrepalek » úte 17 kvě, 2011 4:54 pm

Mno, uvidíme :wink:
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Re: Mráča od ROCO v H0

Příspěvekod medvidek » úte 17 kvě, 2011 7:55 pm

Tak budu muset šetřit,na čekani si pomaličku zvykam,na štokra jsem čekal 2 roky,hektora jsem obědnaval v dubnu 2009 a jěště ho nemam (mam u pana Daleckeho-čeka se na zvukovy dekoder). Duležite je abychom se dočkali a taky si pořidim tak tři kousky
:wink:
HO 3-4 epocha čsd DCC začinam. Pořadna mašina ma kotel a komin
Uživatelský avatar
medvidek
 
Příspěvky: 264
Registrován: pon 16 bře, 2009 12:09 am
Bydliště: Liberec

Re: Mráča od ROCO v H0

Příspěvekod Michal Dalecký » stř 18 kvě, 2011 8:22 am

to uz je definitivni termin. Norimberk 2012. Kazdopadne budeme mit opet blizsi info kolem Modell Hobby v letnanech, stejne jako s Brejlakem
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Re: Mráča od ROCO v H0

Příspěvekod Houmr » stř 18 kvě, 2011 10:16 am

Celkem mě překvapilo, že až tak dlouho, ale hlavně že to bude :D . Moc se těším.
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

PředchozíDalší

Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků