ROCO Brejlovec ČSD ?

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Re: ROCO Brejlovec ČSD ?

Příspěvekod greenery » čtv 13 led, 2011 10:00 am

vorisekml píše:Já bych vydržel, čeká nás velice milé celočervené překvapení. Pokud vše vyjde bude to nejlepší brejlovec od Roco. Tedy co se popisu týče, s formou se nic dělat asi nedá. Osobně si myslím že teprve na této verzi se ukáže síla českého trhu, byť trošku roztříštěná v předtuše zamračené.


No jestli bude se zvukem Artol/Zimo, tak mě doma zabijó......
greenery
 
Příspěvky: 1058
Registrován: úte 04 pro, 2007 10:12 pm

Re: ROCO Brejlovec ČSD ?

Příspěvekod miroslav lengyel » čtv 13 led, 2011 10:47 am

Yarda píše:Voříšku, ty jsi obvykle dost dobře informovaný, takže díky za povzbudivou zprávu... Ještě kdybys tak mohl naznačit termín... :mrgreen:

Na Ben-model vyvěsili Brejlovce ČSD s termínem dodání červen 2011+ hromadu novinek ČSD od Felischmanna. :mrgreen: Míra
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: ROCO Brejlovec ČSD ?

Příspěvekod mnitka » čtv 13 led, 2011 11:21 am

Na Ben-model vyvěsili Brejlovce ČSD s termínem dodání červen 2011+ hromadu novinek ČSD od Felischmanna.

a je to... :!:
Uživatelský avatar
mnitka
 
Příspěvky: 1223
Registrován: úte 28 říj, 2008 7:08 am
Bydliště: Brno

Re: ROCO Brejlovec ČSD ?

Příspěvekod miroslav lengyel » čtv 13 led, 2011 11:25 am

Pěkně vám to tam tlačej :D právě tam naskočil Brejlovec v provedení Najbrt.Pro mě zatím nic :oops: Míra
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: ROCO Brejlovec ČSD ?

Příspěvekod Yarda » čtv 13 led, 2011 11:33 am

miroslav lengyel píše: Na Ben-model vyvěsili Brejlovce ČSD s termínem dodání červen 2011+ hromadu novinek ČSD od Felischmanna. :mrgreen: Míra


No vida, stačilo se zeptat a Ben-model hned reaguje... :lol:
Uživatelský avatar
Yarda
 
Příspěvky: 255
Registrován: pon 08 říj, 2007 11:48 am

Re: ROCO Brejlovec ČSD ?

Příspěvekod Pivrnec78 » čtv 13 led, 2011 11:40 am

Charlie píše:... našinec by čekal, že Roco začne nejrozšířenějším barevným schématem, tedy červeným unifikem, ale ne..., holt Roco není našinec...

ROCO šlo nejprve prý po trhu Rakouským a Německým ... s Brejlovcem z Plzně, tak, jak zajíždí na DB / ÖBB a podle ohlasu v CZ se pak začalo řešit i jiné barevné řešení. Oni nás stále vidí, jako "chudou zemi".
Nedávno jsem měl řeč se známým ze Švýcarska a ten to bere jako hračky a když se rozbije, vyhodí ji a koupí si novou ... Nedokážu si představit, že bych dal malé (24 M) na hraní vláčky.
H0, analog - konec IV.ep., V.ep. a začátek VI.ep. ... to, co jezdí (jezdilo) a to, co se mi líbí ...
Uživatelský avatar
Pivrnec78
 
Příspěvky: 165
Registrován: úte 10 říj, 2006 6:02 pm
Bydliště: Fulnek

Re: ROCO Brejlovec ČSD ?

Příspěvekod vorisekml » čtv 13 led, 2011 12:04 pm

Ano, Ben je první. Jen na obrázku je 4kový. Nás čeká česká T 478.3.
H0
Uživatelský avatar
vorisekml
 
Příspěvky: 889
Registrován: pát 06 bře, 2009 8:43 pm
Bydliště: Lom u Mostu / Most

Re: ROCO Brejlovec ČSD ?

Příspěvekod George V. » čtv 13 led, 2011 12:07 pm

I kdyby to byla T 478.4, nezlobil bych se...Ale musí být na závěskách :mrgreen: .
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.
 
Příspěvky: 3198
Registrován: úte 19 úno, 2008 6:30 am
Bydliště: Kadaň

Re: ROCO Brejlovec ČSD ?

Příspěvekod A2C » čtv 13 led, 2011 1:10 pm

Že sa nehanbia! Len teraz zo mňa vytiahli prachy za T478.3 v zeleno krémovej modifikácii a už chcú zas? :cry:
:lol:
ČSD ep.IIb + III-IVa + ŽSR. H0, H0e
Z21, Profi-Boss, Multimouse
Uživatelský avatar
A2C
 
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv 21 led, 2010 10:32 am
Bydliště: Bratislava, Dúbravka

Re: ROCO Brejlovec ČSD ?

Příspěvekod Yarda » čtv 13 led, 2011 1:33 pm

A2C píše:Že sa nehanbia! Len teraz zo mňa vytiahli prachy za T478.3 v zeleno krémovej modifikácii a už chcú zas? :cry:
:lol:


A2C dobře že se ozýváš. Jak dopadla tvoje stavba bardotky pro otce? Chystal jsi jí na 3.1., ale už jsi nedal vědět jak to dopadlo, fotky žádné, tvoje téma stavby lokomotiv je zamčené, tak co si o tom tvém projektu máme myslet... :?:
Uživatelský avatar
Yarda
 
Příspěvky: 255
Registrován: pon 08 říj, 2007 11:48 am

Re: ROCO Brejlovec ČSD ?

Příspěvekod Michal Šuhajda » čtv 13 led, 2011 1:42 pm

Pivrnec78 píše:
Charlie píše:... našinec by čekal, že Roco začne nejrozšířenějším barevným schématem, tedy červeným unifikem, ale ne..., holt Roco není našinec...

ROCO šlo nejprve prý po trhu Rakouským a Německým ... s Brejlovcem z Plzně, tak, jak zajíždí na DB / ÖBB a podle ohlasu v CZ se pak začalo řešit i jiné barevné řešení. Oni nás stále vidí, jako "chudou zemi".
Nedávno jsem měl řeč se známým ze Švýcarska a ten to bere jako hračky a když se rozbije, vyhodí ji a koupí si novou ... Nedokážu si představit, že bych dal malé (24 M) na hraní vláčky.

offtopic "No možná jsem kaskadér, ale naše"malá" - myslím tím dceru (2roky) si s vláčky hraje docela ráda. Řešil jsem jestli kupavat dřevěné vláčkodráhy, ale nakonec jsem jí věnoval pár kolejí geoline (ze staršího setu) a prastaré odrbané vozy.
Nicméně už jí to nestačí, tak mi předevčírem přinesla Hektora (kterého mám doma asi týden) a chtěla ho připojit k vláčku. Nejdřív mě trochu zatrnulo, ale když ho opatrně položila na koleje resp. pražce, tak jsme si teda hráli spolu. No a s FZ1 (ještě nemám dekodéry) už jí to jde velmi dobře....

Zase musím objetivně přiznat, že dílny kvůli ní mají rozhodně o práci postaráno."
Jinak na celočerveného Brejlovce se opravdu těším. Sice už jich mám pár doma, ale v depu je ještě místo...
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2379
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

Re: ROCO Brejlovec ČSD ?

Příspěvekod vorisekml » čtv 13 led, 2011 2:06 pm

Myslím že bratři Slováci z celočervené verze T 478.3 až tak nadšení nebudou. Je výrazně myšleno na naše Saské sousedy. Takže pokud Roco upustí od jejich trendu nedávat na modely ČSD výraznou lokaci tak jsem naznačil opravdu mnoho. Mimochodem dodnes nechápu proč nedali na tu ČD 753.193-2 verze s čárou ponoru lokaci Chomutov, vždyť tam i umřela. ČD nedělám, ale kvůli tomu číslu jsem jí vzal, chuděra stála za depem u globusu.
H0
Uživatelský avatar
vorisekml
 
Příspěvky: 889
Registrován: pát 06 bře, 2009 8:43 pm
Bydliště: Lom u Mostu / Most

Re: ROCO Brejlovec ČSD ?

Příspěvekod A2C » čtv 13 led, 2011 4:16 pm

Yarda píše:
A2C píše:Že sa nehanbia! Len teraz zo mňa vytiahli prachy za T478.3 v zeleno krémovej modifikácii a už chcú zas? :cry:
:lol:


A2C dobře že se ozýváš. Jak dopadla tvoje stavba bardotky pro otce? Chystal jsi jí na 3.1., ale už jsi nedal vědět jak to dopadlo, fotky žádné, tvoje téma stavby lokomotiv je zamčené, tak co si o tom tvém projektu máme myslet... :?:

Pravda mala byť, nie je, a tak som nedal ešte fotky, Myslieť si o tom môžete čo chcete, objavili sa komplikácie s rámom, a tak nedám foto a ani žiadne ďalšie informácie pokiaľ nebude hotový model. Keď sa nepáčili priebežné info zo stavby nebudem informovať a ani posielať fotky z postupu stavby. Postnem až výsledok keď sa mi bude páčiť, ak nie tak sa bude prerábať až kým sa mi páčiť bude.
ČSD ep.IIb + III-IVa + ŽSR. H0, H0e
Z21, Profi-Boss, Multimouse
Uživatelský avatar
A2C
 
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv 21 led, 2010 10:32 am
Bydliště: Bratislava, Dúbravka

Re: ROCO Brejlovec ČSD ?

Příspěvekod TomBart » pon 24 říj, 2011 10:10 am

Ahoj, asi se tu už někdo ptal, ale když jsem chtěl včera lepit doplňky na brejlovce ROCO 753 193 (červený se širokým žlutým pruhem), tak jsem zjistil, že u něho není přiložená boční tabulka s potiskem ČD? ani u jednoho co mám doma. Třeba u plzeňské čtyřky to tak bylo. Je to jen můj problém nebo se takto ochuzeni čítíte všichni?
TomBart
 
Příspěvky: 496
Registrován: čtv 21 pro, 2006 10:14 am
Bydliště: Chrudim

Re: ROCO Brejlovec ČSD ?

Příspěvekod Petr_J » pon 24 říj, 2011 12:24 pm

Když jsem ho kupoval, vybíral jsem asi ze čtyř kusů a u žádného tabulky ČD přiloženy nebyly. (což mě osobně nevadí - už je přeznačený na ČSD)
Petr_J
 
Příspěvky: 148
Registrován: stř 20 úno, 2008 7:33 am
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Kulsud, Pawlik a 7 návštevníků