LOCOLAB diskuse

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Re: LOCOLAB diskuse

Příspěvekod juroH0 » čtv 02 bře, 2023 5:34 pm

Páni, zaujímal by ma Váš názor a skúsenosti s pojazdami, teda lepšie povedané prevodovkami od Locolabu. Videl som ich len na foto ale jeden kolega už nejaké skúseností má. No zaujímal by ma názor viacerých z Vás. Po prípadných odpovediach rozvediem svoje dojmy a kolegove skúsenosti. Ďakujem.
H0(e), DCC, epocha II-III
7", 1:4
Uživatelský avatar
juroH0
 
Příspěvky: 900
Registrován: stř 11 dub, 2007 12:59 pm
Bydliště: Slovensko

Re: LOCOLAB diskuse

Příspěvekod Antonín PicMaus » pát 03 bře, 2023 9:40 am

stavitel91 píše:zajímavá reakce, pokud se kritizují ostatní tak je to kritika, ale když se to otočilo tak je to navážení :) Všiml sem si toho už i na sociálních sítích, že tyto praktiky sou asi v pořádku. No řekl jsem i kritiku na vás. Vidím, ale ani jeden jste ji neunesli a kopete kolem sebe. A vlastně ani k tomu na co jsem poukázal jse nikdo nevyjádřil. Moc to dobrý dojem na mě jakožto na potencionálního zákazníka neudělalo..


Rovněž jsem z HO modulů rozpačitý. Před nedávnem jsem uvažoval nad objednávkou, odradila mě ale prezentace výrobce na sociálních sítích. Prachsprosté plakátování informačním balastem ze zákulisí výroby a distribuce ve skupinách zaměřených na modelovou železnici mi nepřišlo přínosné a vkusné. Reakce pana Divíška a pana Cekra na mé upozornění příliš prozákaznická nebyla. Ostatně tady jsme toho opět svědky. Pochvaly přijímáme rádi, kritiku a podněty ke zlepšení přehlížíme. Možná by to chtělo do týmu vzít někoho kdo se jim bude starat o PR.
Antonín PicMaus
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 03 úno, 2023 1:41 pm

Re: LOCOLAB diskuse

Příspěvekod vvitty » pát 03 bře, 2023 11:32 am

Opravdu vas odrazuje to ze si vyrobce na SVUJ facebook dava fotky z pozadi provozu - vyroby, distribuce atd ?? A mohu vedet kdo vas nuti ten profil sledovat ??

----- pomijim ze v diskuzi o Locolabu to fakt nema co delat.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: LOCOLAB diskuse

Příspěvekod hoenig » pát 03 bře, 2023 3:10 pm

Toto vlákno je konkrétně o LOCOLAB, nicméně také zareaguji... tento týden mi přišla první objednávka od H0 Moduly a mohu říct, že dojem Stavitel91 na ne-rovnost modelů je neopodstatněná. Díly jsem přiložil k úhelníku a jsou perfektně rovné. Další, zatím krátká, zkušenost je, že díly jsou opravdu křehké a náchylné na odlomení při neopatrném zbavování se podpěr. Co se týká kvality tisku a detailů - tak klobouk dolů... takto propracované nejsou ani vozy od Excact Train :)
Uživatelský avatar
hoenig
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 05 kvě, 2013 3:54 pm

Re: LOCOLAB diskuse

Příspěvekod Matěj » pát 03 bře, 2023 3:50 pm

Za mě - Locolab už nikdy více! Dva polomodely stačily, abych vystřízlivěl.
Matěj
 
Příspěvky: 221
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:40 pm

Re: LOCOLAB diskuse

Příspěvekod nebel » pát 03 bře, 2023 3:56 pm

hoenig píše:Co se týká kvality tisku a detailů - tak klobouk dolů... takto propracované nejsou ani vozy od Excact Train :)


Tohle je myšleno jako ironie? :) Mně se třeba vozy od Exact Train líbí, několik jich mám a nepřijdou mi ošizené na pohledových částech. Tak teď nevím, zda Locolab je na tom dobře s detaily či není, jak je to myšlené.
V budoucnu H0, variace na téma ČSD a IV. epochy v nezávislé trakci.
Uživatelský avatar
nebel
 
Příspěvky: 61
Registrován: ned 01 dub, 2018 5:38 pm

Re: LOCOLAB diskuse

Příspěvekod Ivan » pát 03 bře, 2023 3:58 pm

nebel píše:
hoenig píše:Co se týká kvality tisku a detailů - tak klobouk dolů... takto propracované nejsou ani vozy od Excact Train :)


Tohle je myšleno jako ironie? :) Mně se třeba vozy od Exact Train líbí, několik jich mám a nepřijdou mi ošizené na pohledových částech. Tak teď nevím, zda Locolab je na tom dobře s detaily či není, jak je to myšlené.


Chlapi (teď nemyslím nebla) , děláte z tohoto vlákna dobrý chaos.

Příspěvek o vozech byl k h0moduly. Prostě pár posledních příspěvků sem nepatří a pak je to bordel.
Nemyslím, že hoenig chtěl hanit exact train.
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1701
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Re: LOCOLAB diskuse

Příspěvekod nebel » pát 03 bře, 2023 4:00 pm

Tak se omlouvám, špatně jsem se zorientoval v diskuzi. Díky za vysvětlení.
V budoucnu H0, variace na téma ČSD a IV. epochy v nezávislé trakci.
Uživatelský avatar
nebel
 
Příspěvky: 61
Registrován: ned 01 dub, 2018 5:38 pm

Re: LOCOLAB diskuse

Příspěvekod stavitel91 » pát 03 bře, 2023 6:48 pm

hoenig píše:Toto vlákno je konkrétně o LOCOLAB, nicméně také zareaguji... tento týden mi přišla první objednávka od H0 Moduly a mohu říct, že dojem Stavitel91 na ne-rovnost modelů je neopodstatněná. Díly jsem přiložil k úhelníku a jsou perfektně rovné. Další, zatím krátká, zkušenost je, že díly jsou opravdu křehké a náchylné na odlomení při neopatrném zbavování se podpěr. Co se týká kvality tisku a detailů - tak klobouk dolů... takto propracované nejsou ani vozy od Excact Train :)


ono se to pokroucení neobjeví ihned. na podporách se to málo kdy objeví, ale dejte tomu chvíli...
H0 IV-V epocha
stavitel91
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 30 lis, 2022 9:05 pm

Předchozí

Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků