a.c.m.e. a náhradní díly

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

a.c.m.e. a náhradní díly

Příspěvekod JaroHo » ned 13 lis, 2022 9:05 am

nevíte , dají se sehnat ND na takový vagonek acme ABMPZ? Někdo mi střelil tento vůz a doplňky nalepené jsou nějako poztrácené, madla u dveří a tak. Na svých vozech to mám neosazené. jo a sklápěcí lávky mají ulámané čepy takže nedrží. Musim namodelovat nový čepy. :roll:
Nevim kam toto zařadit.
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: a.c.m.e. a náhradní díly

Příspěvekod M&T » ned 13 lis, 2022 9:49 am

JaroHo píše:nevíte , dají se sehnat ND na takový vagonek acme ABMPZ? Někdo mi střelil tento vůz a doplňky nalepené jsou nějako poztrácené, madla u dveří a tak. Na svých vozech to mám neosazené. jo a sklápěcí lávky mají ulámané čepy takže nedrží. Musim namodelovat nový čepy. :roll:
Nevim kam toto zařadit.

No dajú. ale to asi len cez nejakeho predajcu, ktorý to bude ochotný absolvovat. A tých asi veľa nebude. Už len nájsť zodpovedajúci ND je umenie, a objednávať to z ACME je hotová tragédia. Ja som si takto svojho času objednával motorček a sadu náprav a celá tá anabáza trvala skoro rok ... ACME totiž ani hotové modely často krát nevie poslať tak ako by malo, nieto ešte ND. A Ceny do toho radšej ani ťahať nejdem ...
Ale za pokus asi nič nedáš ...
M&T
 
Příspěvky: 192
Registrován: sob 11 pro, 2021 1:45 pm

Re: a.c.m.e. a náhradní díly

Příspěvekod FilipP » pon 14 lis, 2022 8:11 am

Kedysi mali stranku s nahradnymi dielmi, uz vyse 2 roky je nefunkcna a na maily neodpovedaju. Mozes skusit kontaktovat predajcov, co maju uvedenych na stranke ako kontakt na nahradne diely: www.essemmemodel.com a www.fermodellismogilli.it . Ten prvy ma stranku len v taliancine, ten druhy aj en ale moc dielov tam teda nema. ale mozes skusit napisat.
FilipP
 
Příspěvky: 123
Registrován: pon 12 říj, 2020 9:47 pm

Re: a.c.m.e. a náhradní díly

Příspěvekod Rudolf » pon 14 lis, 2022 5:48 pm

Ahoj,
já jsem si objednal dvojkolí na ES 499.0009 a trvalo to 2,5 roku... Ale mám je :D
Ruda
Uživatelský avatar
Rudolf
 
Příspěvky: 917
Registrován: ned 08 říj, 2006 11:10 am
Bydliště: Strakonice


Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků