Výměna rámu Všudybylka Klein Modellbahn

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Výměna rámu Všudybylka Klein Modellbahn

Příspěvekod Johnny_z_Montany » pát 06 pro, 2019 5:04 am

Zdravím všechny,

chci se zeptat - máte někdo osobní zkušenost s výměnou rámu u Všudybylky 354.1 (OBB 77.40) od Klein Modellbahn.
Mám tu ve svém archivním depu jeden kus s obvyklou nemocí - prohnutým rámem, pan Klein nabízí nové rámy na výměnu, tak se snažím zorientovat zda:
1) se dá rám vyměnit v režimu samodomo pomocí obvyklého modelářského nářadí (nemusí se nic přelisovávat, žádné speciální nářadí na rozborku, atd.) - tj. stačí jen objednat nový rám
2) a nebo je lepší si udělat výlet na vánoční trhy do Vídně a svěřit pacienta do "lázeňské péče" přímo panu Kleinovi - bude to v klidu, ale o něco dražší

Díky moc za vaše případné zkušenosti
Johnny_z_Montany
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 12 led, 2018 12:55 pm

Re: Výměna rámu Všudybylka Klein Modellbahn

Příspěvekod jirkan » pát 06 pro, 2019 9:22 am

Já bych volil variantu 2. Pan Klein je moc příjemný pán, který rád vyhoví. Navíc jsem si od něj přivezl novou řadu 35 (354.7). Jen nevím, zda to zvládne na počkání, je asi lepší předem napsat maila nebo raději zavolat.
Jinak všem hezké Vánoce
Jirka
jirkan
 
Příspěvky: 1076
Registrován: stř 16 bře, 2011 9:47 pm
Bydliště: Praha

Re: Výměna rámu Všudybylka Klein Modellbahn

Příspěvekod mariov8 » pát 06 pro, 2019 5:09 pm

Dělal jsem to dle 1), nic moc práce a celý čas jsem byl nervózní z případné zbytečné škody. Chce to už mít nějaké vybavení!
H0 a H0e, analog (zatím), III a IV epocha. Lepty. Prototypy. Technika a její vývoj - historie.
Uživatelský avatar
mariov8
 
Příspěvky: 156
Registrován: úte 10 dub, 2007 7:47 pm
Bydliště: Praha


Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků