Jaké máte zkušenosti s www.zeleznicni-modelarstvi.cz?

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Jaké máte zkušenosti s www.zeleznicni-modelarstvi.cz?

Příspěvekod JiriM » pát 23 úno, 2018 7:06 am

Párkrát jsem si tam něco objednal a nic. Telefon zvedali, slibovali, ale žádný balík nikdy nepřišel.
JiriM
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 11 lis, 2017 12:23 pm

Re: Jaké máte zkušenosti s www.zeleznicni-modelarstvi.cz?

Příspěvekod vlackyn » pát 23 úno, 2018 7:19 am

Zkušenost špatná,objednate lokomotivu čd maloserie se zvukem a prijde analog bez dps stim že se digitalizace doděla potom.A začina nekonečne handrkovani o vraceni peněz.Jednani takove že už nikdy nic nekupovat u p.Tesaře
vlackyn
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 11 led, 2018 12:23 pm

Re: Jaké máte zkušenosti s www.zeleznicni-modelarstvi.cz?

Příspěvekod Brejla » pát 23 úno, 2018 7:35 am

Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: Jaké máte zkušenosti s www.zeleznicni-modelarstvi.cz?

Příspěvekod Colonel32 » pát 23 úno, 2018 7:46 am

Podle recenzí je to asi nejhorší obchod v republice (nejen s modelářským zbožím).
Colonel32
 
Příspěvky: 851
Registrován: čtv 24 pro, 2009 12:43 pm

Re: Jaké máte zkušenosti s www.zeleznicni-modelarstvi.cz?

Příspěvekod martin-tt » pát 23 úno, 2018 7:47 pm

Ahoj, proč to není ve vlákně "Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz " ?
martin-tt
 
Příspěvky: 182
Registrován: stř 26 led, 2011 11:37 am
Bydliště: Ostrava

Re: Jaké máte zkušenosti s www.zeleznicni-modelarstvi.cz?

Příspěvekod JiriM » pát 23 úno, 2018 10:31 pm

To jsem nečekal, že je to taková hrůza. Zastavte někdo toho chlapa!
JiriM
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 11 lis, 2017 12:23 pm

Re: Jaké máte zkušenosti s www.zeleznicni-modelarstvi.cz?

Příspěvekod FrantaHO » sob 24 úno, 2018 7:31 am

JiriM píše:..............Zastavte někdo toho chlapa!


Proč? Je to úspěšný podnikatel. První negativní informace tu visí od února 2009 a pořád se najde dostatek lidí, kteří mu peníze posílají. Chyba není na jeho straně.
Uživatelský avatar
FrantaHO
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 07 úno, 2015 2:59 pm

Re: Jaké máte zkušenosti s www.zeleznicni-modelarstvi.cz?

Příspěvekod petrha » ned 25 úno, 2018 12:46 pm

Ze začátku to bylo perfektní, dobré slevy a přišlo vše bez problémů. Měl jsem naspořeno skoro 2.000 kreditů, ale záhy , nevím co se stalo( říká se, že to p.Tesař senior předal juniorovi), ale najednou nic nechodilo, čekací doby 3 a víc měsíců, rušení objednávek ze strany dodavatele jsem přišel o všechny kredity a tak jsem s p. Tesařem mladším přestal obchodovat od r. 2014 a kdyby měl modely nejlevnější, atohoto pána jsem vymazal ze svého adresáře a nekoupil bych od něho nic (mimochodem mi ještě při dožadování splnění objednávek, mi vyhrožoval zrušením přístupu na jeho stránky---- podnikatel jako fík) :x
petrha
 
Příspěvky: 212
Registrován: ned 06 lis, 2011 6:51 pm

Re: Jaké máte zkušenosti s www.zeleznicni-modelarstvi.cz?

Příspěvekod JiriM » ned 25 úno, 2018 1:56 pm

FrantaHO píše:
JiriM píše:..............Zastavte někdo toho chlapa!


Proč? Je to úspěšný podnikatel. První negativní informace tu visí od února 2009 a pořád se najde dostatek lidí, kteří mu peníze posílají. Chyba není na jeho straně.


Takhle asi uvažuje i ten Tesař :wink: .
JiriM
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 11 lis, 2017 12:23 pm

Re: Jaké máte zkušenosti s www.zeleznicni-modelarstvi.cz?

Příspěvekod JiriM » ned 25 úno, 2018 9:17 pm

petrha píše:Ze začátku to bylo perfektní, dobré slevy a přišlo vše bez problémů. Měl jsem naspořeno skoro 2.000 kreditů, ale záhy , nevím co se stalo( říká se, že to p.Tesař senior předal juniorovi), ale najednou nic nechodilo, čekací doby 3 a víc měsíců, rušení objednávek ze strany dodavatele jsem přišel o všechny kredity a tak jsem s p. Tesařem mladším přestal obchodovat od r. 2014 a kdyby měl modely nejlevnější, atohoto pána jsem vymazal ze svého adresáře a nekoupil bych od něho nic (mimochodem mi ještě při dožadování splnění objednávek, mi vyhrožoval zrušením přístupu na jeho stránky---- podnikatel jako fík) :x


:mrgreen: děsivý trest...
JiriM
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 11 lis, 2017 12:23 pm

Re: Jaké máte zkušenosti s www.zeleznicni-modelarstvi.cz?

Příspěvekod Colonel32 » pon 26 úno, 2018 9:38 am

Na druhou stranu Tasařům nelze upřít, že díky jejich nabídce setu Tillig 500398 na Aukru jsem se k modelové železnici někdy před 10ti lety vrátil a taky přešel z 40 let starých BTTB na nové Tilligy a spol., že kvalita je přecejen lepší jak kvantita. První incident byl, když jsem na burze něco vyzvedával a cena byla jiná než při objednání, ale to jsem ještě uhádal, že jsme byli dohodnutí. Pak byla objednávka, kterou jsem jasně říkal, že chci platit převodem, abych ušteřil a najednou pošťáka přiveze balík na dobírku, a poslední kapka byla, když jsem si rezerovaval nějaký vůz v bazaru, na burze jsem si pro něj přišel někdy kolem 9:30 a odpověď byla, že už ho dávno prodal, že myslel že nepřijdu... když to porovnám se zkušenostmi ostatních, tak jsem z toho evidentně vyšel docela lacino.
Colonel32
 
Příspěvky: 851
Registrován: čtv 24 pro, 2009 12:43 pm


Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: RebelYell a 5 návštevníků