NOVINKY H0 2018

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Re: NOVINKY H0 2018

Příspěvekod mikinko » pon 11 úno, 2019 12:43 pm

loscarlos píše:Zdravím všechny,
dávám sem pár fotek lokomotivy PKP Cargo SU46. Je to loko, která se tu na foru moc nevyskytuje, tak pro ilustarci. Bohužel jsem jí zatím neprojel, kolejiště je uskladněno ( kvůli výstavbě nových prostor - konečně ), takže jízdní vlastnosti nemohu posoudit.
Líbí se mi zpracování, kde až na pár detilů nemám co vytknout. Popisky ostré a čisté. Co jsem mohl posoudit tvary podle fotek na netu ( neb skutečnou loko jsem nikdy neviděl ), zdá se mi i tvarově povedená .
Celkově se mi loko moc líbí, je parádně těžká a vypadá i v modelu dost masivně. Jistě se najdou škarohlídi, ale já jsem maximálně spokojen :-). Jo a výrobce je MTB. Vím, že stejnou loko chystá i Piko, tak jsem zvědav na srovnání.
Další závěry, nechť si každý udělá sám.
link:
https://loscralos.rajce.idnes.cz/SU46_P ... od_MTB_H0/

Nevyzerá to zle. Tvarovo neviem posudit, lebo masinku nepoznám, ale dojem je ako z pekného a solídne spracovaného modelu. Línie vyzerajú byť čisté, lícovanie okien OK, spracovanie detailov na slusnej úrovni. Len si jednu trochu vulgárnejšiu poznámku neodpustím - prečo ten smrad z MTB nevie dať tie lúčové kolesá aj na 141-tku, keď to ide na túto PKP .... Alebo už aj echt český výrobca bude lepšie modely dodávať len na zahraničné trhy ?
mikinko

Příspěvekod George V. » pon 11 úno, 2019 3:14 pm

Na 141 nejsou moc vidět, ale tady by to asi neokecal. Stejně jako na Esu...
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.

Příspěvekod mikinko » pon 11 úno, 2019 3:20 pm

George V. píše:Na 141 nejsou moc vidět, ale tady by to asi neokecal. Stejně jako na Esu...

Ako, až taký problém to nie je, ale vidieť predsa len trochu sú. A keď tam patria, tak by tam mali byť (keby sa k tomu staval takto každý výrobca, tak by sme nemali pekné spodky osobných ACME/LS vozňov, ....). Keď to ide na poľskú mašinu prečo to nejde na ČSD. Keby že to má robiť nanovo nepoviem, ale tie lúčové kolesá MTB má, tak kde je problém ... Asi len v tolerancii ČS kupujúcich :-) :-) :-) .....
mikinko

Předchozí

Zpět na Velikost H0 (komunita H0)