Kleinmodelbahn + Sachsenmodelle

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Kleinmodelbahn + Sachsenmodelle

Příspěvekod 123ps » čtv 07 pro, 2006 6:56 am

Objevil jsem ( zjistil jsem, že existuje ) pěknou sadu kotlových vozů ČSD Ra + Rt od Kleinmodelbahn a dále Hektora od Sachsenmodelle. Máte někdo zkušenosti s těmito výrobky od výše uvedených výrobců ? ? Zvlášť Hektor se mi zamlouvá. Jiného výrobce momentálně neznám a dá se koupit pouze při troše štěstí z druhé ruky.
Děkuji
Uživatelský avatar
123ps
 
Příspěvky: 164
Registrován: stř 01 lis, 2006 12:10 pm
Bydliště: Přerov

Re: Kleinmodelbahn + Sachsenmodelle

Příspěvekod Zdenek Valter » čtv 07 pro, 2006 8:55 am

123ps píše:Objevil jsem ( zjistil jsem, že existuje ) pěknou sadu kotlových vozů ČSD Ra + Rt od Kleinmodelbahn a dále Hektora od Sachsenmodelle. Máte někdo zkušenosti s těmito výrobky od výše uvedených výrobců ? ? Zvlášť Hektor se mi zamlouvá. Jiného výrobce momentálně neznám a dá se koupit pouze při troše štěstí z druhé ruky.
Děkuji


Kotle jsou O.K. jen na KMB vyměňuji spřáhla. Ty jejich nic moc. (na modulovku také kola ;-)

Obecně doporučuji spřáhla Fleschmann jak NEM ( Fleschmann 6511)tak KK viz:

http://www.zababov.cz/wiki/index.php/Sp ... _pro_FREMO

Co se týče hektora tak to je od ČS Trainu - pokud ho seženeš tak ho kup. Je to asi jediná slušná lokomotiva od českého výrobce.
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2647
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Hektor

Příspěvekod 123ps » čtv 07 pro, 2006 10:58 am

Takže Hektora od Sachsenmodelu nebrat ? ? O ČS Trainu vím, problém je v tom, že od nich jej seženu pouze jako second hand.
Uživatelský avatar
123ps
 
Příspěvky: 164
Registrován: stř 01 lis, 2006 12:10 pm
Bydliště: Přerov

Re: Hektor

Příspěvekod Zdenek Valter » čtv 07 pro, 2006 11:03 am

123ps píše:Takže Hektora od Sachsenmodelu nebrat ? ? O ČS Trainu vím, problém je v tom, že od nich jej seženu pouze jako second hand.


Neee naopak, ale věz, že je to jedno a to samé !!!
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2647
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.


Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků