MTB Žehlička (AC/DC)

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Re: MTB Žehlička (AC/DC)

Příspěvekod wendycrx » pon 22 čer, 2026 8:04 pm

petrha píše:
wendycrx píše:Stejně je zvláštní, co všechno je možné u hračky kritizovat. Kdyby to byl model, tak by cena začínala někde na 20 tisících. :roll:



To je teda kapitálny nezmysel. Napríklad taký 6-kolák PIKO je krásny MODEL a určite nestojí 20-tisíc ... PIKO žehlička bude okolo 5000 a určite to nebude hračka ale model.


Souhlasim..a můžeme jít mnohem levněji.. např Piko sergej se dal sehnat v akci před nějakám časem kolem 3500kč ( jestli si to nepletu se čmelákem od pika ) a to je opravdu model vs hračka ale za lepší peníze.
Ty bláboly jak model musí být 20+ jsou hovadina.. stačí se kouknout na...
Techimage lamina/ plecháč
Roco ( vyber si )
Piko - opět mraky modelů co jsou uplně jinde[/quote]

Buď me rádi, že tu MTB je, porovnejte ceny PIKO E 669, S458, které dělá i MTB s S 499.0/02, které MTB nedělá. Piko má kvalitnější model a přesto nezvedli cenu o 3-4 tisíce nad MTB, jako je to u Plecháče nebo Laminátky. Nediskutuji tu o tom za kolik se dá sehnat model z druhé ruky bez záruky![/quote]

Tak nevim ale šestikolo od Piko 5170 a MTB 4690kč... a ten rozdíl je obrovskej. A dá se pokračovat. Nene.. tady vůbec neni o čem.
wendycrx
 
Příspěvky: 137
Registrován: sob 16 kvě, 2009 6:10 pm

Předchozí

Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník