4-dielna sada HR 4164 Bp 903 ČSD od Rivarossi

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Re: 4-dielna sada HR 4164 Bp 903 ČSD od Rivarossi

Příspěvekod jipol57 » stř 27 bře, 2024 9:24 pm

Teď mně trochu mrzí, že svou malou potíž jsem mohl napsat do SZ. Abych neplašil. Ale není třeba mít obavy a v případě problému je s výrobcem řeč. Takže bez obav.
jipol57
 
Příspěvky: 1187
Registrován: pát 06 dub, 2018 5:18 pm

Re: 4-dielna sada HR 4164 Bp 903 ČSD od Rivarossi

Příspěvekod Ivan » čtv 28 bře, 2024 5:01 pm

jipol57 píše:Teď mně trochu mrzí, že svou malou potíž jsem mohl napsat do SZ. Abych neplašil. Ale není třeba mít obavy a v případě problému je s výrobcem řeč. Takže bez obav.


Na druhou stranu, jsi identifikoval vcelku jednoduchý problém a věřím, že tuto informaci někteří využijí a v případě potřeby si opraví.

Tím samozřejmě nepřeji Viktorovým výrobkům poruchy :mrgreen: , takže snad návod nebude potreba.
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1701
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Re: 4-dielna sada HR 4164 Bp 903 ČSD od Rivarossi

Příspěvekod vvitty » čtv 28 bře, 2024 7:30 pm

Ivan: chybicka se muze vloudit vzdycky, kdyz tady ctu stesky nad tim co delaji profesionalni vyrobci tak ta chybovost nevychazi nejak spatne. Zatim jsem v poctu nahlasenych zavad pod 3 procenty a to do toho pocitam i dratek utrzeny pri preprave.

Navod je normalne k dispozici, na instalaci nekdy od pulky ledna a na nastaveni CV byl nedostupny jen v poslednich dnech, konkretne od soboty do stredy behem uprav eshopu (preci jen po 15 letech uz to chtelo neco soudobeho) a pocitam ze dalsich deset let na to zase moc sahat nebudu :D Je ale potreba pocitat s tim ze to delam sam a nejsem firma s X pracovniky kde je vetsi sance na pokracovani v pripade ze by me v pondeli srazil opily kolednik v aute ... i kdyz co si budeme povidat, nejmenovany vyrobce central taky skoncil v podstate pres noc.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: 4-dielna sada HR 4164 Bp 903 ČSD od Rivarossi

Příspěvekod Matěj » pát 29 bře, 2024 4:40 am

Byla by to pro nás modeláře velká škoda, kdyby se tak někdy stalo. Osvětlení k BP od Vás mám nové, i to starší a oboje funguje perfektně. I ty rolny jsou výborné.
Nevím, kde na to všechno berete čás, je to obdivuhodné.
Matěj
 
Příspěvky: 221
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:40 pm

Re: 4-dielna sada HR 4164 Bp 903 ČSD od Rivarossi

Příspěvekod A2C » ned 31 bře, 2024 3:28 am

vvitty píše:Ivan: chybicka se muze vloudit vzdycky, kdyz tady ctu stesky nad tim co delaji profesionalni vyrobci tak ta chybovost nevychazi nejak spatne. Zatim jsem v poctu nahlasenych zavad pod 3 procenty a to do toho pocitam i dratek utrzeny pri preprave.


Tak si ma môžeš pripočítať k štatistike tiež sa mi utrhol jeden drátik počas prepravy. Z 5tich osvetlení :lol:
A pre ostatných ktorý vyplakávajú, že toto a tamto im nejde.
Stačí sa dohodnúť s niekym kto vie ako na to, napríklad ako ja, presne tak ako ma oslovili kolegovia a máte to vybavené bez trhania si vlasov...
Skutočne nechápem toto vyplakávanie.
ČSD ep.IIb + III-IVa + ŽSR. H0, H0e
Z21, Profi-Boss, Multimouse
Uživatelský avatar
A2C
 
Příspěvky: 1669
Registrován: čtv 21 led, 2010 10:32 am
Bydliště: Bratislava, Dúbravka

Re: 4-dielna sada HR 4164 Bp 903 ČSD od Rivarossi

Příspěvekod knemo » pon 01 dub, 2024 6:22 am

Doplnění statistiky - 4 sady 100% bez závad
1x původní
3x nová
Přeladění adres i Fx dle potřeby - vše v pohodě

Plná spokojenost!
knemo
 
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 23 kvě, 2013 11:11 am

Předchozí

Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron