Vystava modulu ve Bzenci

Pozvánky, odkazy, upozornění.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Vystava modulu ve Bzenci

Příspěvekod Dašek » úte 20 zář, 2011 3:21 pm

Pěkné,pěkné a fotky by nebyly :mrgreen:
Dašek
 
Příspěvky: 524
Registrován: sob 31 říj, 2009 6:46 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Vystava modulu ve Bzenci

Příspěvekod mlha » úte 20 zář, 2011 3:30 pm

Zitra je budu mít Dašku,máme cca 4,5Gb materiálu
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Vystava modulu ve Bzenci

Příspěvekod miroslav lengyel » úte 20 zář, 2011 4:15 pm

Chlapi pěkný,ale měl bych přeci jen nějaké ty kecy :D Proč vám ty vlaky jezdí tak rychle a nevím jestli je to střihem,ale mně přijdou ty rozjezdy nějaké rychlé a cukavé.A poslední věc,ten Rail jet na to viaduktu fakt nevypadá dobře :wink: ,naproti tomu naprostá bomba je ale posledních pár sekund záznamu v černobílém provedení a pomalá jízda vjíždějící páry.Míra
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Vystava modulu ve Bzenci

Příspěvekod milan ferdián » úte 20 zář, 2011 4:33 pm

miroslav lengyel píše:Chlapi pěkný,ale měl bych přeci jen nějaké ty kecy :D Proč vám ty vlaky jezdí tak rychle a nevím jestli je to střihem,ale mně přijdou ty rozjezdy nějaké rychlé a cukavé.A poslední věc,ten Rail jet na to viaduktu fakt nevypadá dobře :wink: ,naproti tomu naprostá bomba je ale posledních pár sekund záznamu v černobílém provedení a pomalá jízda vjíždějící páry.Míra


Vlakové soupravy se přeposílají mezi stanicemi,takže již mají nastavenou rychlost.Proto ty rychlé dojezdy a rozjezdy.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Vystava modulu ve Bzenci

Příspěvekod miroslav lengyel » úte 20 zář, 2011 4:47 pm

Tak tomu rozumím,že se přeposílají mezi stanicemi,ale vlak se rozjede až po příkazu k jízdě nebo ne?Podle mě jde jen o nastavení dekodéru nebo kluci jezdí v analogu?Já jen,že mi to přijde jako velká škoda,když to mají takhle pěkně udělané,tak to takhle kazit rychlou jízdou.Ta pára vypadá,jako by jí měly uletět převody a teď už rozumím Tvé poznámce o pár pater výše,že jsi to nestačil sledovat a vychvaloval své zlaté N-ko. :lol:No ono se to v reálu mnohdy nezdá až záznam odhalí takové nesrovnalosti.Nic ve zlém kluci,Míra
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Vystava modulu ve Bzenci

Příspěvekod mlha » úte 20 zář, 2011 5:41 pm

no rychlost jízdy je to poslední,co jsme chtěli řešit,jezdilo se pro lidi a děcka,ty na nějakou rychlost nehledí,tam se musí vlaky hýbat,bohužel
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Vystava modulu ve Bzenci

Příspěvekod carodej » stř 21 zář, 2011 4:24 am

No to video je potěšující, ale mám dojem že ten přístroj, kterým se to točilo, má problem s ostřením a stabilizací. Na pár místech to vyvolává pocit že ten vlak je nepodstatný, protože všechno kolem je ostřejší než on ... :)
Ale lepší něco než nic, takže čím více fotek a videí z akce, tím lépe ... alespoň pro ty, kteří se tam nemohou podívat reálně, tak každá virtuální informace je k nezaplacení. Jen tak dál ...

Off topic: Ale jak tak pozoruju tyhle akce, čím dál víc mne začínají přitahovat ty N-kové moduly spíše než H0 a TT ... :lol:
TT (z analogu už digitál... ) a šilhání po N ... +malé automodely ...
Uživatelský avatar
carodej
 
Příspěvky: 202
Registrován: ned 10 dub, 2011 3:34 pm
Bydliště: Dolný Kubín

Re: Vystava modulu ve Bzenci

Příspěvekod miroslav lengyel » stř 21 zář, 2011 5:09 am

No musím říct,že když se nad tím člověk zamyslí,tak se dá říct,že je skoro logičtější si doma postavit něco malého v H0 pro potěchu a na "hraní"a moduly stavět v N-ku. :D Už jen z praktického hlediska,kolik lidí má k dispozici takový prostor,aby mohl vytvořit doma byť v modulech nějakou stanici v H0 :?: :D Navíc je třeba počítat i s financemi,vždyť udělat hezkou krajinku stojí pěkný peníz a je rozdíl,když dělám prostor řekněme 40x240 cm nebo 60x800 cm.O dopravě ani nemluvím,moduly v N-ku naskládám do jakéhokoliv auta,v H0 už to chce přeci jen jinou techniku.Teď mě napadlo chlapi,když jste dorazili na místo,nemysleli si místní,že přijeli Stouni nebo tak něco? :mrgreen: No když tak o tom přemýšlím,možná bych si taky jednou střihnul nějaký modůlek v N-ku. :lol: Míra
Naposledy upravil miroslav lengyel dne stř 21 zář, 2011 10:30 am, celkově upraveno 1
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Vystava modulu ve Bzenci

Příspěvekod milan ferdián » stř 21 zář, 2011 10:19 am

miroslav lengyel píše:Teď mě napadlo chlapi,když jste dorazili na místo,nemysleli si místní,že přijeli Stouni nebo tak něco? :mrgreen:


Ani tak ne,spíše byly obavy zda-li kvůli nám,nezasedala v Bzenci bezpečnostní rada a to z důvodu přítomnosti jednoho nejmenovaného návštěvníka z naši grupy,který momentálně žije v dosti divoké oblasti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Vystava modulu ve Bzenci

Příspěvekod miroslav lengyel » stř 21 zář, 2011 10:29 am

Milane nechci malovat čerta na zeď,ale řekl bych,že tou divokou oblastí bude brzo celá ČR. :oops:
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Vystava modulu ve Bzenci

Příspěvekod milan ferdián » stř 21 zář, 2011 12:15 pm

miroslav lengyel píše:Milane nechci malovat čerta na zeď,ale řekl bych,že tou divokou oblastí bude brzo celá ČR. :oops:


Po rozhovoru s místostarostkou,Slovácko těžko. :wink:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Vystava modulu ve Bzenci

Příspěvekod cipisekmp » pát 23 zář, 2011 12:38 pm

Ahoj, tak clanecek z vystavy ve Bzenci http://vlacky.netintra.cz/index.php?opt ... &Itemid=54
Zdarec Cipisek
H0/MODULY SLOVÁCKO

www.kzmslovacko.cz
Uživatelský avatar
cipisekmp
 
Příspěvky: 1583
Registrován: ned 08 čer, 2008 6:55 am
Bydliště: Moravsky Pisek

Re: Vystava modulu ve Bzenci

Příspěvekod Martin HO » pát 23 zář, 2011 3:05 pm

Paráda ! Gratuluji .
Martin HO
 

Re: Vystava modulu ve Bzenci

Příspěvekod Dašek » pát 23 zář, 2011 4:26 pm

Pěkné,lituji jen,že jsem u toho nemohl být :mrgreen: :x :D
Dašek
 
Příspěvky: 524
Registrován: sob 31 říj, 2009 6:46 pm
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Modelářské výstavy a akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron