Království Železnic

Pozvánky, odkazy, upozornění.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Libí se vám tento projekt ?

Ano
106
65%
Ne
57
35%
 
Celkem hlasů : 163

Království Železnic

Příspěvekod Zdenek Valter » pát 03 črc, 2009 5:13 pm

Sem prosím pište své názory na tuto aktivitu
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2647
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod Rudolf » pát 03 črc, 2009 7:48 pm

Ta anketa má málo možností. Podle mého názoru by tam mělo být něco v tomto smyslu:

Líbí se vám ten to projekt Ano/Ne.
Líbí se vám konkrétní provedení Ano/Ne.
Uživatelský avatar
Rudolf
 
Příspěvky: 913
Registrován: ned 08 říj, 2006 11:10 am
Bydliště: Strakonice

Příspěvekod Zdenek Valter » pát 03 črc, 2009 8:55 pm

Rudolf píše:Ta anketa má málo možností. Podle mého názoru by tam mělo být něco v tomto smyslu:

Líbí se vám ten to projekt Ano/Ne.
Líbí se vám konkrétní provedení Ano/Ne.


Umí to dvě otázky ?
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2647
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod Zaprdov » sob 04 črc, 2009 9:58 am

Projek je opravdu nic moc, pro děti to jo, jinak naprosto na regalech nic a vdele nic jenom špatně utřený prach.
Zaprdov
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 04 črc, 2009 9:53 am

Království železnic

Příspěvekod jrtrain » sob 04 črc, 2009 11:23 am

ahoj všem, myslím že projekt je super nápad a že je fajn, že se našel někdo, kdo do toho zainvestoval jistě nemalou sumu peněz.
Sice je to atrakce pro širokou veřejnost, turisty, děti a laiky, ale také si myslím, že právě tato atrakce přitáhne k železničnímu modelářství další zájemce.
Objevuje se velká kritika, že to je o ničem, ale projekt je teprve na začátku. Stávající kolejiště je jen startovací, jistě taková směska.. ale již na té směsce jezdí modely českých vlaků, kdy každý modelář jistě ví, že kvalitní model české lokomotivy není zas tak jednoduché pořídit a tento fakt na tom nezmění ani peníze, kterých se běžným modelářů nedostává.
myslím, že projekt, ikdyž je to jen atrakce, bude velkým přínosem pro naše železniční modelářství.
jrtrain
 
Příspěvky: 67
Registrován: sob 08 bře, 2008 11:30 pm
Bydliště: Kynšperk nad Ohří

Příspěvekod Rudolf » sob 04 črc, 2009 2:15 pm

Zdenek Valter píše:
Rudolf píše:Ta anketa má málo možností. Podle mého názoru by tam mělo být něco v tomto smyslu:

Líbí se vám ten to projekt Ano/Ne.
Líbí se vám konkrétní provedení Ano/Ne.


Umí to dvě otázky ?


Asi ne, musel bys udělat 4 varianty.
Ano/Ano, Ano/Ne, Ne/Ano, Ne/Ne
Uživatelský avatar
Rudolf
 
Příspěvky: 913
Registrován: ned 08 říj, 2006 11:10 am
Bydliště: Strakonice

Příspěvekod diego.dan » sob 04 črc, 2009 7:17 pm

I když jsem viděl jen foto určitě je to přínos nejen pro děti ale i dospěláky.A to spojení s prodejnou - pokoukám se na "mašinky" ,děcko začne otravovat,koupím. - SUPER.
Těším se na rok 2014.
HO ZATÍM PLÁNUJI,OD 28.8.2009 ZÁČÍNÁM STAVĚT
diegovaho.blog.cz
GOTHIC FOREVER
Uživatelský avatar
diego.dan
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 08 dub, 2009 9:32 am
Bydliště: Děčín

Příspěvekod 151.018-9 » sob 04 črc, 2009 7:42 pm

Zaprdov píše:Projek je opravdu nic moc, pro děti to jo, jinak naprosto na regalech nic a vdele nic jenom špatně utřený prach.
Se neposer , mě se to líbí.
Miluju 350 ; 151 ; 150 ; 363 ;362 ;163;162; 371; a halvně 749 a H0
151.018-9
 
Příspěvky: 89
Registrován: sob 21 bře, 2009 10:03 am
Bydliště: Mořina 42

Příspěvekod Zdenek Valter » sob 04 črc, 2009 8:08 pm

151.018-9 píše:
Zaprdov píše:Projek je opravdu nic moc, pro děti to jo, jinak naprosto na regalech nic a vdele nic jenom špatně utřený prach.
Se neposer , mě se to líbí.


Neblbni ! Není třeba se snižovat na Jendovu úroveň ! ;-)
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2647
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod Zippich » sob 04 črc, 2009 11:30 pm

Nebyl jsem tam a zatím jsem to neviděl, ale určitě to přispěje k popularizaci železnic a jejích modelů a to je dobře.
Zippich
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát 05 led, 2007 8:00 am
Bydliště: Českolipsko

Příspěvekod Petr Zatrepalek » ned 05 črc, 2009 9:09 am

Jak jsem psal na jiném vláknu - nápad vynikající, bohužel "šitý" strašně horkou jehlou a moc megalomansky. Podle mě se mělo začít pořádně - tj. menší ale dokonalejší kolejiště, méně nabubřelé reklamy - takhle je dosavadní výsledek velmi rozpačitý...
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod kvasha » pon 06 črc, 2009 1:27 pm

tak jsem expozici také navštívil. Tady je pár mých postřehů o osobních názorů.

http://vlacky.kvasha.net/modules.php?name=News&file=article&sid=26
H0 - digitál - RailCo 7.0 Gold - ep.V
kvasha
 
Příspěvky: 551
Registrován: pon 05 bře, 2007 2:16 pm
Bydliště: KLADNO, Ústí n.L.

Příspěvekod Lokomotor » pon 06 črc, 2009 2:19 pm

Tento projekt potrebuje viac času, inak myšlienka je dobrá. Osobne som tam nebol, ale podľa tunajších reakcii je to asi pol na pol.
Lokomotor
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 27 čer, 2009 6:38 am

Příspěvekod chameleon » pát 10 črc, 2009 4:55 pm

kvasha píše:tak jsem expozici také navštívil. Tady je pár mých postřehů o osobních názorů.http://vlacky.kvasha.net/modules.php?name=News&file=article&sid=26

Hezká recenze.
Navštívil jsem království před týdnem, chtěl jsem se přesvědčit na vlastní oči. Mrzí mě, že když už tady někdo dokázal rozjet takový velkolepý projekt, tak že se nedělá pořádně :cry: Konkrétních chyb již zde byly uvedeny stovky, za sebe bych jen tedy přidal ještě jednu osobní navíc, a to, že je zde moc bouraček - položený nákladní vlak v oblouku, těžká nehoda aut na silnici, hasiči hasící vlastní zbrojnici (nebo se jedná o cvičení? necvičí se na cvičišti? :wink: ), atd., zkrátka od tragédií si ani zde neodpočinete :wink: Navíc mi již nepřijdou originální, dají se určitě vymyslet lepší nehody - např. blinkající osoby před českou pivnicí :lol:
Každopádně jsem ale věčný optimista, a proto pevně doufám, že v podzemí na připravovaném kolejišti to bude úplně jiné a ukáže se, že česká modelařina se zlatými ručičkami je na evropské úrovni, a že se v Hamburku nebudou smíchy chytat za břicha...
A ohledně obchodu - tak mi nevadí, že ještě nestihli naplnit vitríny, můžete si u nich přeci zboží objednat, anebo zkrátka nakoupit jinde...
Uživatelský avatar
chameleon
 
Příspěvky: 983
Registrován: sob 31 kvě, 2008 2:02 pm

Příspěvekod michalz » sob 11 črc, 2009 9:55 am

Před časem mě google taky upozdrnil na nebespečnou stránku a jaksi se mi tam vlaupaly trojani celkem 6 i přes AVG a další 3 anti se tpo tam dostalo(to je jen tak mimo řeč )

Na kolejišti jsem se byl osobně podívat ,ale za tu cenu hodně nedokonalostí to za moc nestálo Pár postřehů:
-Autobus pořád nárážel do kamionu před sebou i když šlí od sebe (manuálně) tak ho dohnal za 20s zase byli v sobě
-Nedodělaná krajina velmi odfláklé skály a velmi nerealné
-Lokomotivám celkem dlouho trvalo překřížení na stanici i 10 minut atd....
Na druhou stranu celkem dobře vytvořené soupravy
TT - anolog, "Zatím" U profil ,V epocha s Pulzní regulací
Uživatelský avatar
michalz
 
Příspěvky: 30
Registrován: pát 27 bře, 2009 1:01 pm

Další

Zpět na Modelářské výstavy a akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků