Norimberk 2009

Pozvánky, odkazy, upozornění.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod bamby » sob 07 úno, 2009 7:31 pm

...no , a na TT tam nic nebylo ?? Byly tam i prodejni stanky nebo se jen vystavovalo???
Uživatelský avatar
bamby
 
Příspěvky: 41
Registrován: úte 18 lis, 2008 4:54 pm

Příspěvekod TTmili » sob 07 úno, 2009 8:02 pm

Jo tak takle to je vidět. Těžko poměřovat když není z čím. A navíc vím že fotky koloikrát hodně zkreslujou. Jinak si ale myslím že je ten vůz víc než povedený a v té tmavší modré s červenýma dveřma jezdí dva z Jihlavy do Veselí takže si myslím že až na tu šedou je to ideální. Jinak jak je myšleno to že do výroby půjde ta vrchní barevná verze? To bude někdo přestříkávat a nebo to ještě Kuehn přepracuje?
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1688
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Pája » sob 07 úno, 2009 8:14 pm

Ale Bamby,koukni výše na příspěvek co přidal Mirek Moc s těmi Bmo a koukni na konec podvozků na spřáhla.A co myslýš,že je to za velikost?
TT,DCC,ČSD III-IV,člen TT ZABABOV,Sysel fóra a zatím spíše hračička než modelář
Uživatelský avatar
Pája
 
Příspěvky: 834
Registrován: stř 08 srp, 2007 6:05 pm
Bydliště: Praha -Suchdol

Příspěvekod Mirek Moc » sob 07 úno, 2009 8:36 pm

TTmili píše:Jinak jak je myšleno to že do výroby půjde ta vrchní barevná verze? To bude někdo přestříkávat a nebo to ještě Kuehn přepracuje?

Pan Kuhen, před začátkem seriové výroby provádí konzultace. Dostal připomínky k barevnému schématu od několika odběratelů z ČR. Tyto připomínky přijal a potvrdil zahájení seriové výroby z upraveném barevném schématu.
Uživatelský avatar
Mirek Moc
 
Příspěvky: 231
Registrován: pon 14 led, 2008 4:26 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvekod TTmili » sob 07 úno, 2009 8:53 pm

Za to je teda ohromně obdivuju to by třeba Tillig asi nikdy neudělal. Teď jenom Kuehnovi nakukat že jsou potřeba vagony typu Y a máme postáráno o vše :lol:
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1688
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Martin Kalina » sob 07 úno, 2009 10:09 pm

velikost TT, DCC, Ep.V a historická vozidla
Martin Kalina
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned 25 led, 2009 4:05 pm
Bydliště: Mělník

Příspěvekod Michal Dalecký » pon 09 úno, 2009 10:55 pm

Jinak jeste jedna zajimava informace z veletrhu. NOCH ma nove zastoupeni ATLASU. Zdenku a ostatni nabidku najdete zde: http://www.noch.de/de/produktkatalog/li ... Neuheiten=
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod VoVo » pon 09 úno, 2009 11:38 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 4:53 pm, celkově upraveno 1
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Příspěvekod Mirek Moc » úte 10 úno, 2009 7:18 am

VoVo píše:
Mirek Moc píše:Pan Kuhen, před začátkem seriové výroby provádí konzultace. Dostal připomínky k barevnému schématu od několika odběratelů z ČR. Tyto připomínky přijal a potvrdil zahájení seriové výroby z upraveném barevném schématu.

Takhle by ten přístup měl vypadat. Mám to chápat tak že to co se prodávalo teď byla nějaká "ověřovací" série? Konečně vidím alespoň pár fotek a vzhledem k tomu, že je to pro mě naprostá povinnost, zřejmě do nich zainvestuju protože jsem se do nich zamiloval na první pohled :lol: Sice jsem je chtěl vyrábět svépomocí, ale tohle vypadá velmi luxusně a za ty peníze ty dva kousky zvládnu. Takže teď se nabízí otázka, jestli máš Mirku (nebo někdo jiný) info jak dlouho bude trvat, než se ta upravená verze dostane na pulty?

A dotaz na Michala D., zda tyhle vozy nebude mít nějakou náhodou v nabídce přímo v obchodě? Protože tady se budu trochu bát, že když to vezmu odněkud přes net tak dostanu ještě nějaké staré skladové zásoby té starší varianty...


VoVo nemusíš se bát, v prodeji ještě žádná verze nebyla. Jsou to fotky z "ověřovací serie". První výrobní serie v provedení ČD by měla být na světě do konce března 2009.
Uživatelský avatar
Mirek Moc
 
Příspěvky: 231
Registrován: pon 14 led, 2008 4:26 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvekod George V. » úte 10 úno, 2009 9:00 am

Když už jsme u té kritiky vystavovaných novinek - pídil jste se někdo potom, jestli Tillig u novinek Bmee a Amee ČSD v HO myslí vážně ty podvozky Gorlitz V.? Správně mají být GP200 a jestli tam v sérii nebudou, tak Tillig ode mne neuvidí ani eurocent!

A ještě jednu chybu jsem našel u těchto modelů, a to počet okýnek. Bmee má mít 11 oddílů, Amee 10 oddílů, oba modely jich mají bohužel jen 10. Jistě mnozí namítnete, že se vyskytují i Bmee s deseti oddíly, ale ty vznikly až přečíslováním vozů Amee na druhou třídu někdy v polovině 90-tých let už v dobách ČD...
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.
 
Příspěvky: 3198
Registrován: úte 19 úno, 2008 6:30 am
Bydliště: Kadaň

Předchozí

Zpět na Modelářské výstavy a akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků