Moduláři Bubny - výstava modulového kolejiště H0 - 04 / 2022

Pozvánky, odkazy, upozornění.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Moduláři Bubny - výstava modulového kolejiště H0 - 04 / 2022

Příspěvekod zdenek » čtv 24 úno, 2022 5:34 pm

Ahoj! Na duben moduláři z Prahy Buben připravují tradiční modulové ježdění, tentokrát v klasické HO na kolejišti o délce přes 70 metrů. Všichni jste srdečně zváni, podrobnosti na letáčku. Zdeněk
Přílohy
NZM 2022 mala.jpg
zdenek
 
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 18 dub, 2013 9:30 am

Re: Moduláři Bubny - výstava modulového kolejiště H0 - 04 /

Příspěvekod Martin70 » ned 10 dub, 2022 7:52 am

Byli jste je někdo navštívit? Lákalo mě to, protože H0 presentují jen jednou za dva roky. No nakonec jsem to vzdal, mám to z ruky ze Zlína... :? Na youtubusu je už jedno video, tak se podívám.
Rád natáčím nějaké tyto akce modelářů na telefonek pro vzpomínku. Letos jsem stihl zatím ukázku modelářů z Opavy a poslední akci Brňáků ve staré fabrice Mosilana.

P.S. Pokud bych mohl něco dodat k presentaci modulůna akcích obecně, tak mě nejvíc pohledově vadí ty jedno(více)barevné čela směrem k divákům a taky absence nějakého menšího pozadí. Pokud by prostě byli na čelech zavěšeny nějaké "závěsy či ubrusy" až k zemi, aby nebyli vidět nohy stolů, převozní obaly a pod. To samé za moduly, nějaké jednoduché nízké pozadí s krajinkou, aby se kolejiště na modulu odpíchlo od rušivého pozadí a zázemí modelářů. Chápu na modulech je práce dost, na sestavění jednotlivých části k sobě ve výstavní místnosti taky, ale přesto by to byla zajímavější. :P No možná jsem jediný komu to trochu vadí k dokonalosti. :wink: Samozřejmě je ideální pro pohled diváka, když nemusí být vepředu ochranná plexiskla jak to někdy na výstavách bývá. To se pak nedá provoz na kolejišti téměř natočit (opět chápu, návštěvníci tedy hlavně nadšené děti dokáží poškodit modelářské dílo).
Na závěr věřím, že se modulářům z Bubnů akce zdařila a spokojených návštěvníků byla opět spousta. :P
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Uživatelský avatar
Martin70
 
Příspěvky: 351
Registrován: sob 19 bře, 2016 9:07 am
Bydliště: Zlín


Zpět na Modelářské výstavy a akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků