MIniatur Wunderland in Hamburg

Pozvánky, odkazy, upozornění.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

MIniatur Wunderland in Hamburg

Příspěvekod RailwayUniverse » sob 11 kvě, 2019 7:04 am

Hallo zusammen,

ich war am Montag im Miniatur Wunderland in Hamburg und es ist einfach beeindruckend, was dort geschaffen wurde.

Ich habe von der Ausstellung ein Video erstellt, dass auch nur einen Ausschnitt dessen zeigt, was man dort erwarten kann.

https://youtu.be/YSu5siq8dMY

Ich hoffe, dass es Euch gefällt, denn ich hatte wirklich Probleme zu entscheiden, was ich im Video zeigen will, denn es gibt einfach zuviel, was man dort entdecken kann.

Grüße,

Haiko

Google Translate:

Ahoj všichni,

Byl jsem na Miniatur Wunderland v Hamburku v pondělí a je to prostě úžasné, co tam vzniklo.

Vytvořil jsem video z výstavy, která ukazuje jen část toho, co tam můžete očekávat.

https://youtu.be/YSu5siq8dMY

Doufám, že se vám to líbí, protože jsem opravdu měl problémy s rozhodováním o tom, co se má ve videu ukázat, protože je toho příliš mnoho.

S pozdravem,

Haiko
RailwayUniverse
 
Příspěvky: 25
Registrován: pon 24 zář, 2018 12:18 pm

Re: MIniatur Wunderland in Hamburg

Příspěvekod Miloš Pavlát » stř 15 kvě, 2019 1:02 pm

Ahoj Haiko,
necelou půlhodinu chůze od Miniatur Wunderland v muzeu historie Hamburku se od roku 1949 nachází ještě jedno pro někoho možná ještě zajímavější kolejiště Modelleisenbahn Hamburg e. V. v měřítku 1:32 velikost 1. To jsi také navštívil?
Miloš

Google Translate:

Hallo Haiko,
Weniger als eine halbe Stunde zu Fuß vom Miniatur Wunderland Museum für Hamburgische Geschichte in seit 1949 ist ein weiteres möglich, dass jemand interessanter Modelleisenbahn Hamburg e. V. der Strecke in 1:32, Größe 1. Haben Sie auch besucht?
Miloš
Miloš Pavlát
Přechod z poloviční nuly na plnotučnou nulu.
Uživatelský avatar
Miloš Pavlát
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř 05 lis, 2014 7:27 am
Bydliště: Praha 3 - Vinohrady

Re: MIniatur Wunderland in Hamburg

Příspěvekod RailwayUniverse » sob 18 kvě, 2019 4:53 am

Hallo Milos,

ich hatte ursprünglich vor, dass andere Museum auch zu besuchen, aber ich habe es zeitlich nicht gschafft, da ich nur für ein paar Stunden in Hamburg war. Für das Miniatur Wunderland braucht man leider sehr viel Zeit.

Ich hoffe, dass ich nächstes Mal dort hingehen kann.

Grüße,

Haiko

google translate:

Ahoj Milos,

Původně jsem plánoval navštívit i jiné muzeum, ale neudělal jsem to včas, protože jsem byl jen několik hodin v Hamburku. Bohužel potřebujete pro Miniatur Wunderland spoustu času.

Doufám, že tam příště půjdu.

S pozdravem,

Haiko
RailwayUniverse
 
Příspěvky: 25
Registrován: pon 24 zář, 2018 12:18 pm

Re: MIniatur Wunderland in Hamburg

Příspěvekod jamik22 » pon 05 dub, 2021 9:04 pm

světový rekord ve Wunderlandu :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=aBNHmUT3GPg
jamik22
 
Příspěvky: 480
Registrován: pát 22 úno, 2008 9:05 pm


Zpět na Modelářské výstavy a akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků