Den otevřených dveří v Sebnitz

Pozvánky, odkazy, upozornění.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Den otevřených dveří v Sebnitz

Příspěvekod tomashlava » pon 01 kvě, 2017 4:45 pm

Zdravím, u Tilliga v Sebnitz je letos v červnu den otevřených dveří. Chtěl jsem se zeptat, zda s tím má někdo osobní zkušenost, zda to stojí za to. Dle mého názoru tam bude asi halda lidí, ale lákalo by mne to. Díky všem za reakci.
Přílohy
IMG_0579.JPG
tomashlava
 
Příspěvky: 87
Registrován: sob 22 led, 2011 4:16 pm

Re: Den otevřených dveří v Sebnitz

Příspěvekod JendaTT » pon 01 kvě, 2017 5:37 pm

Je to každý rok na začátku června - byl jsem už několikrát. Ano, je tam halda lidí, ale prohlídka "továrny" na výrobu mašinek stojí za to. Alespoň je vidět, kolik je na modelech ruční práce. Jak u Tilligů v obchodě, tak vedle v MBS bude spousta lidí, někdy se tam dá ale koupit něco zajímavého (cenově).
JendaTT
 
Příspěvky: 499
Registrován: pát 06 bře, 2015 2:56 pm

Re: Den otevřených dveří v Sebnitz

Příspěvekod Donatelli » pon 01 kvě, 2017 7:17 pm

Mraky lidí a mezi prvními cca 25 lidmi je hromada šmelinářů z burzy z Prahy. A pokud budeš mít veliké štěstí tak tam zavítá i slovutný Tesař z nejmenovaného profláknutého e:shopu oceněného jako kvalitní firma.... Ale jinak to jak už psal někdo přede mnou stojí za to. Fabrika jede v omezeném výkonu, takže je vidět jak se modely vyrábí. Součástí je i vitrína s novinkami, případně jejich stádiem výroby...
Donatelli
 
Příspěvky: 354
Registrován: sob 17 kvě, 2008 6:50 pm

Re: Den otevřených dveří v Sebnitz

Příspěvekod tomashlava » úte 02 kvě, 2017 2:58 pm

Díky za tip, , ještě se zeptám, četl jsem někde, že je to akce TT Tillig clubu, není tedy vstup na akci omezen pouze na členy klubu ? Dá se tam přijít i jako nečlen ? A ještě se zeptám, jaké máte zkušenosti s parkováním ? kam odstavit auto ?
Děkuji za tipy.
tomashlava
 
Příspěvky: 87
Registrován: sob 22 led, 2011 4:16 pm

Re: Den otevřených dveří v Sebnitz

Příspěvekod Donatelli » úte 02 kvě, 2017 3:08 pm

Akce není omezena členstvím klubu. Klubisti si tam platí a odebírají objednané modely a jich se také týká Work-shop.... Parkování je velmi snadné. Jednak kousek za přechodem je na pravé straně parkoviště a pokud by bylo plné ( tak jsem to dělal dřív ) parkovat se dá na české straně. Pokud se jede od Horní Poustevny tak se v Dolní odbočí vpravo jako k nádraží a tak je obrovský plac na parkování. Přímo k fabrice nedoporučuju ze dvou důvodů. Jednak je tam zákaz, případně kde není tak je tam málo míst a hlavně před fabrikou je fůra lidí a hrozí poškození auta....
Donatelli
 
Příspěvky: 354
Registrován: sob 17 kvě, 2008 6:50 pm

Re: Den otevřených dveří v Sebnitz

Příspěvekod MkTT » úte 02 kvě, 2017 4:05 pm

Taky se tam dá dojet vlakem z Děčína nebo nechat auto někde jinde v ČR u nádraží a dojet zbytek vlakem. Vlak jezdí z ČR do Sebnitzu 1x za dvě hodiny a z nádraží to k Tilligovi do továrny zase tak daleko není.
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Den otevřených dveří v Sebnitz

Příspěvekod tomashlava » úte 02 kvě, 2017 6:54 pm

Mohl bych poprosit o vyznačení obou zmíněných míst k parkování do mapy na Google a případně mi poslat SZ nebo to hodit sem, předem Vám velmi děkuji za ochotu.
Donatelli píše:Akce není omezena členstvím klubu. Klubisti si tam platí a odebírají objednané modely a jich se také týká Work-shop.... Parkování je velmi snadné. Jednak kousek za přechodem je na pravé straně parkoviště a pokud by bylo plné ( tak jsem to dělal dřív ) parkovat se dá na české straně. Pokud se jede od Horní Poustevny tak se v Dolní odbočí vpravo jako k nádraží a tak je obrovský plac na parkování. Přímo k fabrice nedoporučuju ze dvou důvodů. Jednak je tam zákaz, případně kde není tak je tam málo míst a hlavně před fabrikou je fůra lidí a hrozí poškození auta....
tomashlava
 
Příspěvky: 87
Registrován: sob 22 led, 2011 4:16 pm

Re: Den otevřených dveří v Sebnitz

Příspěvekod MkTT » úte 02 kvě, 2017 7:24 pm

Červeným čtverečkem je oznečené velké parkoviště v Sebnitzu, kde se mi podařilo po určitých těžkostech loni zaparkovat. Další parkoviště v Dolní Postevně jsou na mapě vidět také. Šipka ukazuje směr k továrně Tillig.

Mirek
mapy.png
Mapa Sebnitz
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Den otevřených dveří v Sebnitz

Příspěvekod tomashlava » sob 20 kvě, 2017 5:21 pm

Asi se tam pojedu podívat, nechce se někdo přidat ? Pojedu autem z Hradce Králové hned ráno, abych tam byl na 9.00 hod., to znamená vyjet z HK v 6.00 hod., ale celý den tam trávit nechci.. :P , tak se případně někdo ozvěte..
tomashlava
 
Příspěvky: 87
Registrován: sob 22 led, 2011 4:16 pm

Re: Den otevřených dveří v Sebnitz

Příspěvekod MkTT » úte 06 čer, 2017 4:47 pm

Když jsem jel o víkendu přes Sebnitz, tak na parkovišti v Sebnitzu byl rozložený cirkus a celé parkoviště bylo zablokované a uzavřené. Pokud tam bude cirkus i v sobotu na den otevřených dveří, tak bude asi parkování velice dobrodružné.
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Den otevřených dveří v Sebnitz

Příspěvekod tomashlava » pát 09 čer, 2017 4:21 pm

Tak nikdo se nechce přidat ? :(
tomashlava
 
Příspěvky: 87
Registrován: sob 22 led, 2011 4:16 pm

Re: Den otevřených dveří v Sebnitz

Příspěvekod tomashlava » sob 10 čer, 2017 1:52 pm

Tak pár fotek z dnešního dne... za mne velká spokojenost, těšil jsem se na prohlídku výrobních prostor firmy Tillig, velká spokojenost..jen v tom bílým stanu bylo poněkud těsno.. :D :D
Přílohy
IMG_1163.JPG
IMG_1162.JPG
IMG_1161.JPG
tomashlava
 
Příspěvky: 87
Registrován: sob 22 led, 2011 4:16 pm

Re: Den otevřených dveří v Sebnitz

Příspěvekod tomashlava » sob 10 čer, 2017 1:53 pm

musím to rozdělit..
Přílohy
IMG_1166.JPG
IMG_1165.JPG
IMG_1164.JPG
tomashlava
 
Příspěvky: 87
Registrován: sob 22 led, 2011 4:16 pm

Re: Den otevřených dveří v Sebnitz

Příspěvekod tomashlava » sob 10 čer, 2017 1:55 pm

a ještě poslední
Přílohy
IMG_1169.JPG
IMG_1168.JPG
IMG_1167.JPG
tomashlava
 
Příspěvky: 87
Registrován: sob 22 led, 2011 4:16 pm

Re: Den otevřených dveří v Sebnitz

Příspěvekod tomashlava » ned 13 kvě, 2018 11:12 am

Oprasim loňské tema, 2.6.2018 je u Tilliga v Sebnitz opět den otevřených dveří.Nejedete někdo z HK nebo okolí, samotnému
se mi moc jet nechce.
tomashlava
 
Příspěvky: 87
Registrován: sob 22 led, 2011 4:16 pm

Další

Zpět na Modelářské výstavy a akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník