Výpravní budova vzor BCB

Skutečná železnice, odkazy na fotografie, zajimavá místa, setkání apod.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Výpravní budova vzor BCB

Příspěvekod Hrabě » úte 23 črc, 2013 4:03 am

Ahoj, měl bych dotaz, zda nevíte, kde by se daly sehnat podklady nebo fota výpravní budovy vzor BCB. Chci postavit malé nádraží dle skutečnosti, konkrétně staré nádraží Krč (Praha),ale bohužel jsem nesehnal žádnou lepší fotku, jen pár starých pohlednic a ani jinde se mi nepodařilo sehnat informace o takové železniční stavbě, jen malá zmínka o výpravní budově Braník, která by měla být stejného typu, ale nevím, jestli dnešní podoba je původní, mám pocit, že je již přestavěná, neměl by někdo typ, kde něco sehnat. Předem děkuji.
Petr
Hrabě
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 22 črc, 2013 3:19 pm
Bydliště: Praha

Re: Výpravní budova vzor BCB

Příspěvekod hank » úte 23 črc, 2013 5:51 am

Nedávno jsem tu měl spor s Karlem Breiterem kvůli autorským právům, právě když jsem se pokusil něco převzít z jeho seriálu článků o BCB ve Světě železnice 2012. Jsou tam i použitelné plánky pozemních staveb. Jestli to sem nedá někdo dřív, tak přesnou citaci pošlu, až přijdu večer domů.
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6108
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: Výpravní budova vzor BCB

Příspěvekod milan ferdián » úte 23 črc, 2013 6:17 am

hank píše:Nedávno jsem tu měl spor s Karlem Breiterem kvůli autorským právům, právě když jsem se pokusil něco převzít z jeho seriálu článků o BCB ve Světě železnice 2012. Jsou tam i použitelné plánky pozemních staveb. Jestli to sem nedá někdo dřív, tak přesnou citaci pošlu, až přijdu večer domů.

Ano,je tam výkres staniční budovy BCB /SVĚT ŽELEZNICE/42/str.66,67.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Výpravní budova vzor BCB

Příspěvekod Hrabě » stř 21 srp, 2013 9:09 am

Díky všem za podněty.
Petr
Hrabě
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 22 črc, 2013 3:19 pm
Bydliště: Praha


Zpět na Podklady ke stavbě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků