Zauhlovací výtah Teudloff

Skutečná železnice, odkazy na fotografie, zajimavá místa, setkání apod.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Zauhlovací výtah Teudloff

Příspěvekod StandaR » sob 01 pro, 2007 10:58 pm

Tak jsem se dokopal zase po dlouhé době k nějaké práci a potřebuji radu a nejlépe i nějaké fotky .. Jakou barvou mám natřít teudloffa, jestli černou a na to pigmenty , nebo šedou a na to černý pigment ? poradí mi někdo kdo má zkušenost? Díky
Naposledy upravil StandaR dne pon 03 pro, 2007 7:05 pm, celkově upraveno 1
StandaR
 
Příspěvky: 644
Registrován: stř 18 říj, 2006 4:15 pm
Bydliště: Brno-Jih

Re: Zauhlovací výtah Tedloff

Příspěvekod Jarda H. » ned 02 pro, 2007 6:59 am

Abe Simpson píše:Tak jsem se dokopal zase po dlouhé době k nějaké práci a potřebuji radu a nejlépe i nějaké fotky .. Jakou barvou mám natřít teudloffa, jestli černou a na to pigmenty , nebo šedou a na to černý pigment ? poradí mi někdo kdo má zkušenost? Díky



Co se týká fotografií, přes 30 jich najdeš na www.hekttor.biz v odd. Fotodokumentace. Jde o fotky dnes již neexistujícího zařízení z Čáslavi, fotky jsou dost velké a jako inspirace při stavbě asi poslouží.
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod StandaR » ned 02 pro, 2007 9:22 am

Díky moc, vypadá to že asi celek půjde stříknout surfacerem a pak na to pigmenty rez a černá
StandaR
 
Příspěvky: 644
Registrován: stř 18 říj, 2006 4:15 pm
Bydliště: Brno-Jih

Příspěvekod Ondřej » stř 05 pro, 2007 8:56 am

Abe Simpson píše:Díky moc, vypadá to že asi celek půjde stříknout surfacerem a pak na to pigmenty rez a černá


Ja bych dal na surf jeste hodne tmave sedou (80%cerna, 20% bila) a na tu pak filtry/oleje/pigmenty
Uživatelský avatar
Ondřej
 
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 22 úno, 2007 12:48 pm
Bydliště: Roztoky - PZ

Příspěvekod StandaR » sob 26 led, 2008 9:59 pm

Nevíte někdo jakou barvu měli zauhlovací vozíčky?... a ještě jestli nevíte jak se dělal kolejový systém ve skládce uhlí ..........Díky moc
StandaR
 
Příspěvky: 644
Registrován: stř 18 říj, 2006 4:15 pm
Bydliště: Brno-Jih


Zpět na Podklady ke stavbě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků