WR ze šedesátých let

Skutečná železnice, odkazy na fotografie, zajimavá místa, setkání apod.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

WR ze šedesátých let

Příspěvekod ČSD » pát 05 říj, 2007 8:07 am

Nemá někdo jiné fotky či bokorysy tohohle vozu WR?: www.parostroj.net/katalog/ov/images/fot ... WR_407.jpg
Děkuji moc!
ČSD
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 23 říj, 2006 3:37 pm

Příspěvekod Tax » ned 13 led, 2008 10:04 am

Pridávam sa k žiadosti ČSD ... mne by sa zišiel najmä obrázok loga Čedok - môže byť aj schématický alebo čb fotografia - Logo JLV síce mám, ale radšej by som tieto vozy WR aj WLAB opatril logom Čedok

Obrázek
Uživatelský avatar
Tax
 
Příspěvky: 191
Registrován: sob 12 led, 2008 12:16 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Houmr » ned 13 led, 2008 2:18 pm

Dotaz mimo téma. Taky mě kdysi bral MSTS. Prosímtě, někde jsem zašantročil CD s tratěmi a lokomotivami. Neměl bys nějaké české tratě na CD i s lokomotivami a vagóny?
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Příspěvekod Tax » ned 13 led, 2008 6:29 pm

Houmr píše: ... nějaké české tratě na CD i s lokomotivami a vagóny?
Nejaké trate mám, ovšem jak máš dostatočne rýchle pripojenie, môžeš si ich zososať - môžem ti poslať mailom linky. Vidím, že tu súkromné správy nefungujú. Vozidlá sa dajú posťahovať takisto z netu, napr.: http://msts.sinus.cz/ kde nájdeš tzv. Trainset BP, ak máš radšej nostalgiu, tak určite navštív stránku http://pikku.msts.cz ( parné a dieselové lokomotívy ) alebo moju stránku, kde nájdeš motorové vozy z 30-tych rokov s rôznymi prípojnými a osobnými vagónmi.
Ovšem poďme radšej k veci, nech nás nepo...xxx za OffTopic: to logo Čedok nemáš niekde vo svojom archíve ? Vidím, že si šikovný a činný modelár.
Uživatelský avatar
Tax
 
Příspěvky: 191
Registrován: sob 12 led, 2008 12:16 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Houmr » pon 14 led, 2008 6:50 am

Díky za info. Bohužel Čedom nemám.
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Re:

Příspěvekod mnet33 » čtv 19 led, 2023 7:31 pm

Tax píše:Pridávam sa k žiadosti ČSD ... mne by sa zišiel najmä obrázok loga Čedok - môže byť aj schématický alebo čb fotografia ...

Čedok, "s Čedokom do sveta...", tu je napr. nejaký katalóg z roku 1967, logo pekne vidno:

Cedok-1967.jpg


A v tejto krásnej filmovej ukážke môžeme i občas zazrieť ako asi tie plagáty s logom boli umiestnené v tých rekreačných vlakoch Čedoku:

https://www.youtube.com/watch?v=h9AIyMbIvis

Takže pokiaľ si niekto chce tiež zostaviť podobný vlak, môže i zauvažovať tie plagátiky s logom Čedoku do interiéru vagónika podobne popridávať. :)

Cedok-vlak2.jpg
Cedok-vlak2.jpg (18.69 KiB) Zobrazeno 2904 krát
mnet33
 
Příspěvky: 89
Registrován: čtv 31 led, 2019 11:04 pm

Re: WR ze šedesátých let

Příspěvekod Jarda H. » pát 20 led, 2023 9:17 am

Dobrý :lol: .... Reakce či odpověď ve vlákně 15 let starém :D !
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: WR ze šedesátých let

Příspěvekod Davca » pát 20 led, 2023 12:49 pm

Jarda H. píše:Dobrý :lol: .... Reakce či odpověď ve vlákně 15 let starém :D !


Zdravím,
spíše je škoda, že se neobjevila o několik měsíců dříve. Tax si ji ještě mohl naštudovat. :(

David
Davca
 
Příspěvky: 270
Registrován: sob 22 bře, 2014 8:28 pm
Bydliště: Bohumín

Re: WR ze šedesátých let

Příspěvekod mnet33 » pát 20 led, 2023 6:59 pm

No áno. Ja si dátumy až tak nevšímam, ale však možno sa to bude hodiť aj niekomu inému. Ako vidím tu návštevnosť, chodia sem stovky ľudí, akurát len málokto píše.

Tiež možno si niekto bude chcieť postaviť do III. epochy nejaký pekný Čedokový rýchlik, ako bol "Praha – Rijeka", so všetkým čo k tomu náleží, takže má to tu.

Rychlik Jadran.jpg
Rychlik Jadran.jpg (9.06 KiB) Zobrazeno 2584 krát
(Z filmu: Hvězda jede na jih, 1958)
mnet33
 
Příspěvky: 89
Registrován: čtv 31 led, 2019 11:04 pm


Zpět na Podklady ke stavbě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků