Plošiňák kbkks

Skutečná železnice, odkazy na fotografie, zajimavá místa, setkání apod.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Plošiňák kbkks

Příspěvekod fanda_tt » sob 07 dub, 2012 9:24 pm

Pokouším se o stavbu kbkks v TT, ale chybí mi detailnější fotky. Nikde nemůžu najít přesnější pohled na přestavovače a taky nevím, jestli, příp. kde mají tyto vagony kolečko ruční brzdy. Ještě sháním detailnější pohled na držák klanic pod vozem. Taky jsem nikde nenašel pohled na nárazník, přesněji na "něco" žlutého vedle něj. Vypadá to jako další stupačka.
Pokud máte někdo obrázky s detaily tohoto vozu, budu vděčný. Třeba nejsem sám, kdo něco takového potřebuje. Předem všem přispěvatelům děkuji. Fanda_tt
fanda_tt
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 07 dub, 2012 9:10 pm

Re: Plošiňák kbkks

Příspěvekod _lt_ » úte 30 říj, 2012 8:35 am

Koukám tady je příspěvků. V budoucnu také plánuji stavbu tohoto chybějícího vozu v modelu. Podařilo se ti něco sehnat? To žlutý nad nárazníkem je něco jako u Scmms http://vozy.cdcargo.cz/katalog_vozu/plosinove-vozy/scmms-10.html přejezd na/z vozu pro kolovou techniku.
_lt_
 
Příspěvky: 162
Registrován: úte 19 čer, 2012 11:46 am

Re: Plošiňák kbkks

Příspěvekod fanda_tt » úte 30 říj, 2012 11:03 pm

Ozval se mi příznivec, který mi fotky "na zakázku" udělal. Můžu poslat, co jsem dostal.
Bohužel právě ty žluté "přejezdy" tam nejsou. Ale ten účel bude asi správný, protože jsou v rovině s podlahou vozu.
fanda_tt
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 07 dub, 2012 9:10 pm

Re: Plošiňák kbkks

Příspěvekod _lt_ » úte 13 lis, 2012 11:40 am

Děkuji, určitě budu rád za fotky. Dnes totiž tento vůz téměř nejezdí a potkat ho je umění = není pro ně práce.
_lt_
 
Příspěvky: 162
Registrován: úte 19 čer, 2012 11:46 am

Re: Plošiňák kbkks

Příspěvekod igino » úte 13 lis, 2012 5:10 pm

igino
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned 02 led, 2011 3:07 pm

Re: Plošiňák kbkks

Příspěvekod Jeňa Sova » úte 13 lis, 2012 5:53 pm

Mám pocit, že tento vůz stojí v Břeclavi, v depu... Když si vzpomenu, zítra se mrknu, jestli je to on.
Uživatelský avatar
Jeňa Sova
 
Příspěvky: 967
Registrován: stř 25 srp, 2010 10:43 am
Bydliště: pod Hostýnem...

Re: Plošiňák kbkks

Příspěvekod fanda_tt » čtv 15 lis, 2012 9:42 pm

igino píše:Možno pomôže i toto: http://www.zscargo.sk/files/katalog/2011/kbkks-3415.pdf

Na tenhle soubor jsem taky narazil a je to asi jediný nákres se základními rozměry. Dá se z toho při stavbě vycházet. Jinak díky.
fanda_tt
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 07 dub, 2012 9:10 pm


Zpět na Podklady ke stavbě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků