Podvozek GÖRLITZ V

Napsal:
sob 02 kvě, 2026 7:09 am
od Charlie
Měl by někdo podrobný kótovaný výkres? Děkuji.
Re: Podvozek GÖRLITZ V

Napsal:
ned 03 kvě, 2026 5:30 pm
od rawen
Záleží, jaké s ním máš plány...
Radek
Re: Podvozek GÖRLITZ V

Napsal:
pon 04 kvě, 2026 10:35 am
od Charlie
Ano, to by šlo. Objednám to, doufám, že kóty budou čitelné. Chci to překreslit do 3D v měřítku 1:25. No a potom laser, 3d fréza, 3D tisk, jak bude na který díl potřeba. Děkuji a děkuji.
Charlie
Re: Podvozek GÖRLITZ V

Napsal:
pon 04 kvě, 2026 11:08 am
od marian_r
Re: Podvozek GÖRLITZ V

Napsal:
pon 04 kvě, 2026 7:56 pm
od stiro
A čo tak sa skúsiť nakontaktovať sem...
https://spannwerk.spur-ii.de/viewtopic.php?t=1633 Možno budú vedieť pomôcť.
Re: Podvozek GÖRLITZ V

Napsal:
úte 05 kvě, 2026 8:51 pm
od Charlie
marian_r
Vlastně jsem ani netušil, že existuje tak obrovské množství podvozků. Velice zajímavé.
stiro
No, páni, tady je práce už hotová, a podvozky vypadají naprosto skvěle. Určitě se je pokusím kontaktovat a zjistit, jestli by byla možná nějaká spolupráce.
Moc děkuji Vám oběma!
Charlie