Barevné fotografie řady 555.0, 555.1 a 555.3

Skutečná železnice, odkazy na fotografie, zajimavá místa, setkání apod.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Re: Ondřej, němky v Bulharsku.

Příspěvekod Ondřej » stř 05 pro, 2007 8:42 am

Brčál píše:Kolego,
dovolil jsem si tam v srpnu zajet. Našli jsme odstavené zakonzervované lokomotivy, určené pro muzejní zachování. Jsou téměř kompletní, chybí armaturní hlavy, uložené mimo, stejně tak výstředníkové tyče. ukradené jsou měděné trubičky od mazacích lisů. Celkově by byly přepravitelné a opravitelné. Jen kde na to vzít.


Tak to je dobra zprava, ze jsou urcene k zachovani a temer kompletni. Jo, mit nejaky balik penez, tak bych asi nezavahal. Kdo by taky netouzil po tom, mit vlastni lokomotivu :D
Uživatelský avatar
Ondřej
 
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 22 úno, 2007 12:48 pm
Bydliště: Roztoky - PZ

fotografie 555.1 555.0

Příspěvekod Brčál » pon 14 led, 2008 9:59 pm

Kolegáčci,
objevil jsem na spřáteleném modelfóru (plastíci) několik zajímavých skupin. Foto BR 52, Stavba lokomotivy KHKD 555.0153 a další.
Podobně zajímavé jsou rozbory některých technologií a problémů. může to i obohatit (na duchu). Hezký den. :D
Brčál
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 28 kvě, 2007 8:44 am

Příspěvekod Michal Dalecký » pon 21 led, 2008 9:34 pm

Prosim vsechny, potrebuji detailni fotografie tendru 555.3 a jeho mazutove nadstavby. To same plati i o predni casti kotle. Jde mi o nytovani, madla, cepy, ruzne plnici otvory apod. Nejake podklady mam, ale ne blizke detaily. Vim take, ze mazutovych tendru bylo vice typu.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Předchozí

Zpět na Podklady ke stavbě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků