Vize kolejiště TT

Skutečná železnice, odkazy na fotografie, zajimavá místa, setkání apod.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Vize kolejiště TT

Příspěvekod RadekH0 » pát 31 kvě, 2019 3:54 pm

Ahoj,
obracím se na vás zkušenější s prosbou. Jeden můj kolega z práce si staví segmentové kolejiště TT. Právě se dostal do fáze plánování jednoho ze segmentů pomocí tužky a papíru, jenže se svým návrhem není zcela spokojen. Celková vize je již dána, ovšem před samotnou stavbou by si chtěl celou jeho vizi prohlédnout vcelku ve 3D a proto se obrátil na mě. Vím, že spousta lidí si zde navrhovala tímto způsobem různá kolejiště pomocí různých programů (WinTrack nebo dokonce Train simulator). Tyto "technologie" já osobně ovšem vůbec neovládám a proto se obracím na vás.

Nenašla by se prosím nějaká dobrá duše, která by z přiloženého námětu udělala nějakou hmotnou podobu v podobě 3D návrhu?
Všechny základní a důležité rozměry tam doufám jsou. Je tam zakreslená celá vize tohoto segmentu, pevné je pouze trasování kolejí, výšky jednotlivých vrstev terénu, rozměry základního rámu a poloha zastávky, kterou jsem do plánku dokreslil. Zbytek je už volná fantazie. Pokud by se do toho chtěl někdo pustit a měl by nějaké další dotazy, tak je rád zodpovím.

Za jakýkoliv zájem předem moc děkuji a přeji všem hezký zbytek dne.
Radek
Přílohy
61264482_1129786490538401_6715669554753699840_n.jpg
měřítko H0, epocha: III-IV
DCC
RadekH0

Zpět na Podklady ke stavbě