BARVY

Práce s modely, povrchová úprava, patinování modelů, použití barev apod.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod Patrik Novák » sob 13 úno, 2010 9:52 pm

ahoj , odkud jsi ? ve Varnsdorfu u Večerníka , ale ne vždycky je má , dá se domluvit aby mu je přivezli ale chvíli to trvá , pokud potřebuju cca 10 plechovek a víc objednávám přímo z Agamy , přes SZ to poslat nejde , pošli mail
Patrik Novák
 
Příspěvky: 733
Registrován: stř 15 črc, 2009 6:51 pm
Bydliště: Horní Podluží

Re: BARVY

Příspěvekod semza » sob 01 srp, 2015 7:58 pm

Kdo z prodejců má skladem Mr. Resin primer surfacer v lahvičce? Všude v shopech jsem našel jen sprej (ani Eduard ho tam nemá).

Díky za odpověď

Petr
Stavba prvních modulů HO - trať 160
semza
 
Příspěvky: 275
Registrován: čtv 19 lis, 2009 5:19 am
Bydliště: Plzeň - město

Re: BARVY

Příspěvekod T 478 3022 » ned 02 srp, 2015 6:35 am

Tady.Třetí řádek od spodu.
http://www.mn-modelar.cz/cs/61-surfacery-a-primery#/
Už ten éšop,mám nějaký pátek v záložkách ale ještě jsem tam nic nebral.Vypadá seriozně.Kdyžtak pak napiš zkušenost.
T 478 3022
 
Příspěvky: 162
Registrován: sob 10 lis, 2012 5:07 pm

Re: BARVY

Příspěvekod semza » ned 02 srp, 2015 6:44 am

Díky, zkusím to
Stavba prvních modulů HO - trať 160
semza
 
Příspěvky: 275
Registrován: čtv 19 lis, 2009 5:19 am
Bydliště: Plzeň - město

Re: BARVY

Příspěvekod rawen » ned 02 srp, 2015 8:07 am

Kamenná prodejna u nás v PV, majitelé mají ještě týden dovolenou, takže nevím, jak budou komunikovat.
(Minulý týden jsem tam sháněl žilpilku, neměli, říkala paní, že až po té dovolené...)

Radek
rawen
 
Příspěvky: 1692
Registrován: stř 08 dub, 2009 10:42 am
Bydliště: Prostějov

Re: BARVY

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pon 03 srp, 2015 1:53 pm

T 478 3022 píše:Tady.Třetí řádek od spodu.
http://www.mn-modelar.cz/cs/61-surfacery-a-primery#/
Už ten éšop,mám nějaký pátek v záložkách ale ještě jsem tam nic nebral.Vypadá seriozně.Kdyžtak pak napiš zkušenost.


Moje zkušenost s MN je hodně rozpačitá - poslali něco jiného než jsem objednal, vyřízení reklamace až po telefonických urgencích, následně nový pokus o objednávku po nabídce speciální slevy - a opět s ne moc dobrým výsledkem neboť to, co je psáno jako skladem v reálu samozřejmě skladem není... Jakékoliv informace o stavu objednávky a reklamace si musíš sám shánět, ze strany e-shopu je komunikace nulová.

Jinak barvy kupuju bud přímo od Eduardů (gunze) (většina věcí v jejich e-shopu je skladem nebo se to tam po pár dnech znovu objeví. Sklad e-shopu není uplně identický se stavem skladu jako takovým), nebo přes E-bay pokud to skladem dlouhodobě není či se to už nevyrábí a člověk to nutně hned potřebuje mít... V případě Vallejo barev bud Artur nebo Airbrushcentrum v Budějicích, lifecolorky pak u dovozce - http://airbrush-potreby.cz/store/default.asp , Tamyia v cizině (E-bay) neb tady je to tragedie (mpm dovozce má zoufalé skladové zásoby), Agama (lihovky a vodovky) u výrobce (agama.cz) nebo opět Artur Modelcentrum.

A pokud jde o náhražku resin primeru, stačí ti i klasický plnič pro auta...
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2679
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Předchozí

Zpět na Modelářské techniky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník