BARVY

Práce s modely, povrchová úprava, patinování modelů, použití barev apod.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod Patrik Novák » sob 13 úno, 2010 9:52 pm

ahoj , odkud jsi ? ve Varnsdorfu u Večerníka , ale ne vždycky je má , dá se domluvit aby mu je přivezli ale chvíli to trvá , pokud potřebuju cca 10 plechovek a víc objednávám přímo z Agamy , přes SZ to poslat nejde , pošli mail
Patrik Novák

Re: BARVY

Příspěvekod semza » sob 01 srp, 2015 7:58 pm

Kdo z prodejců má skladem Mr. Resin primer surfacer v lahvičce? Všude v shopech jsem našel jen sprej (ani Eduard ho tam nemá).

Díky za odpověď

Petr
Stavba prvních modulů HO - trať 160
semza

Příspěvekod T 478 3022 » ned 02 srp, 2015 6:35 am

Tady.Třetí řádek od spodu.
http://www.mn-modelar.cz/cs/61-surfacery-a-primery#/
Už ten éšop,mám nějaký pátek v záložkách ale ještě jsem tam nic nebral.Vypadá seriozně.Kdyžtak pak napiš zkušenost.
T 478 3022

Příspěvekod semza » ned 02 srp, 2015 6:44 am

Díky, zkusím to
Stavba prvních modulů HO - trať 160
semza

Příspěvekod rawen » ned 02 srp, 2015 8:07 am

Kamenná prodejna u nás v PV, majitelé mají ještě týden dovolenou, takže nevím, jak budou komunikovat.
(Minulý týden jsem tam sháněl žilpilku, neměli, říkala paní, že až po té dovolené...)

Radek
TT moduly Olomouc
TT moduly Olomouc - diskuze
zahradní 30mm železnice od REGNERa
rawen

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pon 03 srp, 2015 1:53 pm

T 478 3022 píše:Tady.Třetí řádek od spodu.
http://www.mn-modelar.cz/cs/61-surfacery-a-primery#/
Už ten éšop,mám nějaký pátek v záložkách ale ještě jsem tam nic nebral.Vypadá seriozně.Kdyžtak pak napiš zkušenost.

Moje zkušenost s MN je hodně rozpačitá - poslali něco jiného než jsem objednal, vyřízení reklamace až po telefonických urgencích, následně nový pokus o objednávku po nabídce speciální slevy - a opět s ne moc dobrým výsledkem neboť to, co je psáno jako skladem v reálu samozřejmě skladem není... Jakékoliv informace o stavu objednávky a reklamace si musíš sám shánět, ze strany e-shopu je komunikace nulová.

Jinak barvy kupuju bud přímo od Eduardů (gunze) (většina věcí v jejich e-shopu je skladem nebo se to tam po pár dnech znovu objeví. Sklad e-shopu není uplně identický se stavem skladu jako takovým), nebo přes E-bay pokud to skladem dlouhodobě není či se to už nevyrábí a člověk to nutně hned potřebuje mít... V případě Vallejo barev bud Artur nebo Airbrushcentrum v Budějicích, lifecolorky pak u dovozce - http://airbrush-potreby.cz/store/default.asp , Tamyia v cizině (E-bay) neb tady je to tragedie (mpm dovozce má zoufalé skladové zásoby), Agama (lihovky a vodovky) u výrobce (agama.cz) nebo opět Artur Modelcentrum.

A pokud jde o náhražku resin primeru, stačí ti i klasický plnič pro auta...
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Petr Zatrepalek

Předchozí

Zpět na Modelářské techniky