TT "kaféstolek" 57x98cm

Fórum pro stavbu, přestavbu a provoz modelového kolejiště.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: TT "kaféstolek" 57x98cm

Příspěvekod hank » pon 26 čer, 2017 9:40 am

gaz píše:Neměli byste doporučení na nákupní místo pro 810, digitální či zdigitalizovatelnou, ideálně v budoucnu i s ozvučením?

Rubikon např. via Hobby shop, Pragomodel (ten nabízí rovnou digitál...), Kuber.
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6099
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: TT "kaféstolek" 57x98cm

Příspěvekod gaz » ned 17 zář, 2017 9:23 am

Jezdí, brzdí, svítí, troubí, stěrače stírají... Infantilní projevy v plné síle po několik týdnů. A teď nastal čas, dát tomu trochu kultury. Začetl jsem se do DCC a asi to bude nad moje velmi slabé dovednosti. Když už digitál, tak i příslušenství a tam nastal můj problém. Které komponenty vybrat k základní ROCO Multimaus? Kolejiště má 5 vyhybek, bude tam semtam nějaké to osvětlení, návěstidel asi velmi skromně - vůbec mi není jasné, které koponenty lze beztrestně užít, jestli jsou třeba nějaké přestavníky pro vyhybky lepší a jiné třeba nepoužitelné ve spolupráci s DCC? Jak "velké kolejiště" utáhne tento zdroj. No prostě představoval jsem si to trochu jako jednoduchou stavebnici, kde si budu dokupovat komponenty jednoho výrobce a jednoduše zapojovat a přidávat, ale zatím jsem se v tom zcela ztratil a nikde nenašel jednoduchý návod pro tupany pro zapojení/výběr souvisejících koponent k ROCO Multimaus.

Poraďte tedy prosím, co nakoupit - které přestavníky pro Tillig vyhybky EW 1, abych něco nepodcenil a zároveň je mohl umístit neviditelně. Který dekodér pro 5 vyhybek, který pro osvětlení domků a nádraží, který pro návěstidla? Pokud by byl někdo sdílný na rozsáhlou instruktáž v okolí Nymburska pro uplného tupce, byl bych velmi rád... :oops:
gaz
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 25 říj, 2015 9:26 pm

Předchozí

Zpět na Modelové kolejiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků