H0 L-ko 5,72x4,40

Fórum pro stavbu, přestavbu a provoz modelového kolejiště.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: H0 L-ko 5,72x4,40

Příspěvekod _pavel_ » pon 01 črc, 2013 6:12 pm

Tkadlec Jaroslav píše:no a pokud máš takové prostory mužeš to udělat segmentově nebo i moduly dokola okoly zdi a potom přistavět nějakou odbočku atd... a děcka uvidí vše co bude na kolejích a ne v SN

Naprosto souhlasím. Člověk může dělat v klidu a pomalu to rozšiřovat. Co se týče obav, že to může ve spojích vyskakovat, tak to se bát nemusíš, pokud budeš pracovat přesně. Což musíš i u velkého kolejiště.
_pavel_
 
Příspěvky: 220
Registrován: stř 05 čer, 2013 8:35 am
Bydliště: okres ostrava

Re: H0 L-ko 5,72x4,40

Příspěvekod Perna » pon 01 črc, 2013 6:40 pm

jo ale to můžu i když bude lokodráha stát vedle :-) aby to mělo nějakej smysl pro děcka, tak ty vlaky musí jezdit "dokola" a ne tam a zpět
raději budu souzen dvanácti, než nesen šesti.
Perna
 
Příspěvky: 78
Registrován: stř 19 čer, 2013 4:54 pm

Re: H0 L-ko 5,72x4,40

Příspěvekod fulda » úte 02 črc, 2013 6:44 am

Perna píše:
Tkadlec Jaroslav píše:... rovnou jít do DCC ten analog o moc levnější asi nebude ...

to s tou cenou za DCC je mi jasný, ale jak tady někdo někde psal, v analogu si umím chybu vystopovat a hlavně to snad zvládnu zapojit. Ale tak daleko ještě nejsem, zatím plánuji, takže než se dostanu k elektrice tzn. hotový rám, volně položený koleje a vyzkoušení, že to tak funguje tak to budu někde možná po letošních vánocích a pak se začnu pídit po tom co to vlastně to DCC je :-)

Dokonce si myslím, že bude DCC levnější.
A druhá věc - DCC "se kazí" mnohem méně, než analog, takže se chyby nehledají.
Ale jak jsem tak pochopil, tak na tohle uvažování máš ještě tak rok času.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4891
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Předchozí

Zpět na Modelové kolejiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků