Re: plánek TT 4250 x 4100

Fórum pro stavbu, přestavbu a provoz modelového kolejiště.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: plánek TT 4250 x 4100

Příspěvekod milan ferdián » ned 01 led, 2017 1:31 pm

HonzaM píše:
freekey píše:Čerchov je tady download/file.php?id=12755&mode=view (bez přihlášení se to nezobrazí, je nutné být přihlášen)

Tohle kolejiště je jen na papíře a papír snese všechno, pokud vím, autor nikdy žádné kolejiště z těch co publikoval nepostavil (ale nechci mu křivdit, třeba se pletu, tak dlouho se s ním osobně neznám), takže je otázkou, zda by to vůbec realizovatelné bylo.

Je neuvěřitelné co člověk musí snést od takových lidí jako je HonzaM.Plivnutí do tváře to je dle něho normální a aby se z toho vyvlékl tak pro jistotu napíše,že to tak nemyslel.To pomyslné plivnutí na moji práci pro širokou modelářskou obec,co na to říct.Já si ten plivanec utřu ze své tváře,ale nevím co na to řeknou kolegové modeláři pro které jsem vypracovával kolejové návrhy kolejišť.Jak jim vysvětlí své vyjádření :!: Vždyť vlastně jsi napsal,že všechny návrhy kolejišť pro tyto lidí je dle tebe HonzoM. jen cár papírů.
HonzaM píše:
Michal Vaniš píše:
freekey píše:Milan staví nějakou modulovku, ne?

-nehledě na mnoho v minulosti zpracovávaných "dospělých" modulů (např. Luby/Lubyll, atd)
Ani jeden ale nebyl dokončen, vždy prodány rozestavěné, zatím první modul co vidím od Milana dokončený je Lobeč. Ale přeju mu aby se mu podařilo dokončit další moduly a pokud bude mít zájem, na našem klubovém setkání je můžeme použít, tak jako jsme letos zařadili Lobeč.

Co ty HonzoM. víš proč nebyly moje moduly dokončeny,ty znáš moje pohnutky proč jsem moduly musel prodat :!:Co ty vlastně o mě víš :?: Nic,absolutně nic,ale plivat a psát jedovaté poznámky to ty umíš :!:
Děkuji ti za zkažený vstup do Nového roku 2017.Povedlo se ti to :evil: -
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11823
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: plánek TT 4250 x 4100

Příspěvekod MkTT » ned 01 led, 2017 2:15 pm

milan ferdián píše:
Děkuji ti za zkažený vstup do Nového roku 2017.Povedlo se ti to :evil: -
Milan

Z hloupých komentářů nějakého HonzyM bych si Milane na tvém místě nic nedělal. Pro nás byly a jsou tvé plánky inspirací a sám vidíš, kolik se jich realizuje. A jsem si jistý, že i mnohá další kolejiště jsou tvými plánky a nápady inspirována. Pro mne konkrétně byly plánky tvé modulovky M.D.L. důvodem, proč jsem se ke stavbě rozhodl, i když šikovností rozhodně neoplývám.
MkTT
 
Příspěvky: 567
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: plánek TT 4250 x 4100

Příspěvekod Jiřik » ned 01 led, 2017 2:27 pm

Milane nezoufej, třeba ti tu náladu někdo zhruba za měsíc trošku zlepší. :wink:
Jiřik
http://jirik581.rajce.idnes.cz/
TT jako koníček pro zábavu...
Jiřik
 
Příspěvky: 255
Registrován: ned 26 srp, 2012 7:05 pm
Bydliště: kousek od Hořic

Re: plánek TT 4250 x 4100

Příspěvekod milan ferdián » ned 01 led, 2017 2:40 pm

Jiřik píše:Milane nezoufej, třeba ti tu náladu někdo zhruba za měsíc trošku zlepší. :wink:
Jiřik


Jiříku já si nezoufám,jen je teď ve mně obrovský hněv :evil: .

MkTT píše:
milan ferdián píše:
Děkuji ti za zkažený vstup do Nového roku 2017.Povedlo se ti to :evil: -
Milan

Z hloupých komentářů nějakého HonzyM bych si Milane na tvém místě nic nedělal. Pro nás byly a jsou tvé plánky inspirací a sám vidíš, kolik se jich realizuje. A jsem si jistý, že i mnohá další kolejiště jsou tvými plánky a nápady inspirována. Pro mne konkrétně byly plánky tvé modulovky M.D.L. důvodem, proč jsem se ke stavbě rozhodl, i když šikovností rozhodně neoplývám.


Nejde o ty hloupé komentáře,ale o to hloupé výrazivo.Jsem na ledacos zvyklý,ale tentokrát to velmi zabolelo.Snažím se vyhrabat a dělat dál něco kloudného pro Vás.Otázkou jestli to má ještě vůbec cenu,když se takové "nicky" vyjádří k Vaší práci pro Vás.
Z druhé strany když čtu příspěvky ode tebe Mirku nebo od Hopetera,Rocky_MK,Jardy H.,tak to u srdíčka zahřeje :P .

Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11823
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: plánek TT 4250 x 4100

Příspěvekod freekey » ned 01 led, 2017 2:44 pm

Nechcete tu raději probírat plánky kolejišť?

Milan: Nemáš nějaký další plánek v TT dvokolejné stanice inspirované skutečností jako Čerchov?
https://t.me/pump_upp
freekey
 
Příspěvky: 370
Registrován: sob 11 dub, 2009 11:28 pm
Bydliště: Brno

Re: plánek TT 4250 x 4100

Příspěvekod milan ferdián » ned 01 led, 2017 3:31 pm

freekey píše:Nechcete tu raději probírat plánky kolejišť?

Milan: Nemáš nějaký další plánek v TT dvojkolejné stanice inspirované skutečností jako Čerchov?

Dle skutečnosti už ne.Zkus si tento plánek upravit dle své potřeby.Milan
Přílohy
Židenice hl.n.celek – DF.jpg
Spirála 003 – DF.jpg
Skrytá – DF.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11823
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: plánek TT 4250 x 4100

Příspěvekod freekey » ned 01 led, 2017 4:44 pm

Něco jako Čerchov by nebylo?
https://t.me/pump_upp
freekey
 
Příspěvky: 370
Registrován: sob 11 dub, 2009 11:28 pm
Bydliště: Brno

Re: plánek TT 4250 x 4100

Příspěvekod milan ferdián » ned 01 led, 2017 5:34 pm

freekey píše:Něco jako Čerchov by nebylo?


Bohužel ne.Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11823
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: plánek TT 4250 x 4100

Příspěvekod freekey » ned 01 led, 2017 6:43 pm

:-( co se dá dělat. Musím stále vycházet z toho Čerchova, ale co do směrových poměrů bych to spíš viděl jako hlavní stanici Tomáše Bartoše.
https://t.me/pump_upp
freekey
 
Příspěvky: 370
Registrován: sob 11 dub, 2009 11:28 pm
Bydliště: Brno

Re: plánek TT 4250 x 4100

Příspěvekod RadekH0 » ned 01 led, 2017 6:58 pm

A co třeba stanice Letohrad?
Akorát místo rozvětvení do dvou jednokolejek pokračovat ve dvoukolejce. V TT by se to i vejít mohlo.
Snad se autor neurazí za zveřejnění.

Radek
Přílohy
Letohrad Mil  DFTobyška.jpg
Měřítko TT, epocha: V./VI.
DCC
RadekH0
 
Příspěvky: 510
Registrován: ned 03 bře, 2013 11:37 am
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Předchozí

Zpět na Modelové kolejiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků