Kolejiště TT

Fórum pro stavbu, přestavbu a provoz modelového kolejiště.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Modulové kolejiště TT

Příspěvekod RadekN(TT) » úte 09 zář, 2008 10:02 am

Zdravím všechny na fóru.
Chystám se na pokládku kolejí a ještě jsem trošku poopravil rozmístění kolejí ve stanici A. Doplnil jsem nástupiště mezi dopravními kolejemi a trošku zjednodušil severní zhlaví.
www.volny.cz/r.nahodil/Plan9_09_08.bmp
Byl bych rád za Vaše připomínky a postřehy.
A ještě bych měl na Vás jednu prosbu o pomoc. Asi je to na jiné téma, ale nechce se mi zakládat další.
Řízení vlaků bych chtěl realizovat pomocí bipolární PWM regulace (spol.kolej a druhá +12 nebo -12V). Přerušené úseky chci osadit elektronickou brzdou, protože se mi nelíbí prudké zastavení soupravy. Máte někdo zkušenosti s délkou přerušeného úseku?
Případně jsou někde dostupné nějaké návody?

Předem díky za pomoc
RadekN(TT)
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 06 srp, 2008 6:44 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod petrh » úte 09 zář, 2008 10:09 am

me se tvuj posledni navrh zamlouva, jen mozna drobnost moc se mi nelibi to dvojite mosti mi prijde trosku moc, ja bych ho zredukoval:)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod RadekN(TT) » úte 09 zář, 2008 10:53 am

petrh píše:me se tvuj posledni navrh zamlouva, jen mozna drobnost moc se mi nelibi to dvojite mosti mi prijde trosku moc, ja bych ho zredukoval:)


Máš pravdu. Určitě budou jen jednoduché. :)
Jsou tam vložené z WinTracku jen pro moji představu Jak asi bude kolejiště vypadat. Nechtělo se mi modelovat celou krajinu do všech detailů. Spíše jsem to využil jen pro výpočet stoupání a klesání. S modelováním krajiny to vidím nejdříve až na příští rok :D
RadekN(TT)
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 06 srp, 2008 6:44 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod petrh » úte 09 zář, 2008 11:10 am

RadekN(TT) píše:
petrh píše:me se tvuj posledni navrh zamlouva, jen mozna drobnost moc se mi nelibi to dvojite mosti mi prijde trosku moc, ja bych ho zredukoval:)


Máš pravdu. Určitě budou jen jednoduché. :)
Jsou tam vložené z WinTracku jen pro moji představu Jak asi bude kolejiště vypadat. Nechtělo se mi modelovat celou krajinu do všech detailů. Spíše jsem to využil jen pro výpočet stoupání a klesání. S modelováním krajiny to vidím nejdříve až na příští rok :D

aha no tak to je moudre, je fakt, ze sirou trat muzes "podlozit" kdyz mas vyresena zhlavi a ulozeni vseho a pripadne pak ruzna krouceni redukovat:)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Předchozí

Zpět na Modelové kolejiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků