Kolejiště TT 180x100cm s širou tratí

Fórum pro stavbu, přestavbu a provoz modelového kolejiště.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Kolejiště TT 180x100cm s širou tratí

Příspěvekod rejlin » ned 20 lis, 2016 8:51 pm

neměl jsem tam to SN označené, tak ještě jednou ten nákres - na koleje v SN právě neuvidím.

Do budoucna bych určitě chtěl komplet v digi, ale když teď vidím, co to všechno stojí, tak asi budu digitalizovat postupně
Přílohy
kolejiště.jpg
rejlin
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 11 lis, 2016 5:25 am
Bydliště: Brno

Re: Kolejiště TT 180x100cm s širou tratí

Příspěvekod vmucha » pon 21 lis, 2016 4:23 am

Ta kolejova spojka v SN nemá žádný smysl. Bud ji tam nedavej vůbec a nech tu kolej jako kusou nebo místo ní dej na pravé zhlavi ještě jednu obloukovou výhybku a měj tak třetí průjezdnou /odstavnou kolej.
Doupovská dráha 2. epocha TT
vmucha
 
Příspěvky: 643
Registrován: stř 10 bře, 2010 11:42 am
Bydliště: Mšené-lázně

Re: Kolejiště TT 180x100cm s širou tratí

Příspěvekod milan ferdián » pon 21 lis, 2016 10:14 am

vmucha píše:Ta kolejova spojka v SN nemá žádný smysl. Bud ji tam nedavej vůbec a nech tu kolej jako kusou nebo místo ní dej na pravé zhlavi ještě jednu obloukovou výhybku a měj tak třetí průjezdnou /odstavnou kolej.

A jak tam naskládaš ještě dva MOs vlaky,když se zruší dle tebe spojka :?: :wink: Kluci občas by nezaškodilo se mrknout na originál plánek.Ty soupravy jsem tam nekreslil pro okrasu :wink: .
V SN stojí odshora dolů:
1 - Mn (manipulák)
2 - odstavená druhá nákladní zátěž
3 - sólo motorák MOs I
3a - MOs II
Poznámka:
Přívěsný vůz Blm si předávají stylem,že vždy sólo vůz I najede na přívěs a zapojí,který se odvěsí na stejné koleji od MOs II.
hopeter píše:Určitě budeš potřebovat revezní modul na smyčku. Jak zapojit a přerušit koleje najdeš u popisu konkrétního modulu. Úseky obsazení bych asi na tomto kolejišti neřešil , všude je vidět. Otázkou je taky jestli budeš mít digitál jen trať nebo i výhybky a další příslušenství. Dále čím to budeš všechno ovládat.

Není třeba.Ty smyčky jsou tam vynucené dle daného prostoru.Chce to jen obě výhybky oboustranně kolejově oddělit a pomocí jednoduchého přepínače přepínat na směr:
/směr 1 / - SN ....stanice
/směr 2 / - stanice (kolej odjezová z druhého nádražíčka "V" .......koncová stanice za kulisou :!:
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Kolejiště TT 180x100cm s širou tratí

Příspěvekod vmucha » pon 21 lis, 2016 1:42 pm

Milane na to co tam je teď namalované se nevejde ani drezína :-) Proto jsem to psal.
Doupovská dráha 2. epocha TT
vmucha
 
Příspěvky: 643
Registrován: stř 10 bře, 2010 11:42 am
Bydliště: Mšené-lázně

Re: Kolejiště TT 180x100cm s širou tratí

Příspěvekod milan ferdián » pon 21 lis, 2016 2:12 pm

vmucha píše:Milane na to co tam je teď namalované se nevejde ani drezína :-) Proto jsem to psal.

Aha,já jsem popisky omylem přehodil :oops: :wink: .Opraveno.Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Předchozí

Zpět na Modelové kolejiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků