TT sólo pro Hurvínka...

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: TT sólo pro Hurvínka...

Příspěvekod Rocky_MK » sob 26 lis, 2016 4:41 pm

Tak to čumím. Na molitan jsem to netipoval, protože moje molitanové stromky vypadají o dost hůř.
Nemám na kolejišti sedmivozový RailJet v N a stále ještě dýchám
Uživatelský avatar
Rocky_MK
 
Příspěvky: 1086
Registrován: stř 22 led, 2014 8:51 am
Bydliště: Brno/Hodonín

Re: TT sólo pro Hurvínka...

Příspěvekod petrh » sob 26 lis, 2016 7:37 pm

S tim nadrazim v pozadi vypada tascenerie velice fajn
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: TT sólo pro Hurvínka...

Příspěvekod Dusan » ned 27 lis, 2016 10:08 am

Pár stromků a už je to úplně někde jinde ... :)
HO(N),DCC,ep.II.-III.
Uživatelský avatar
Dusan
 
Příspěvky: 1284
Registrován: ned 04 úno, 2007 4:48 pm
Bydliště: Brno

Re: TT sólo pro Hurvínka...

Příspěvekod hopeter » ned 27 lis, 2016 2:12 pm

Díky z slova chvály , to vždycky potěší... :)
49h.jpg

50h.jpg

Ještě mě to nedalo a přidávám dvě momentky.
Krajinka už je koukatelná a teď mě čeká oprava té pohromy co jsem si provedl na výhybkách s barvou. Krásně jsem si zaizoloval jazyky výhybek... :(
Nezbývá než vzít škrabátka,pilníčky a šmirglíky a dát výhybky do provozuschopného stavu... :wink:
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3040
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: TT sólo pro Hurvínka...

Příspěvekod petrh » ned 27 lis, 2016 3:23 pm

A kde ksojth fotky z provozu. Mimochodem ta stanicka je super.
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: TT sólo pro Hurvínka...

Příspěvekod hopeter » ned 27 lis, 2016 3:26 pm

S barvou to nebylo tak zlé. Zkusil jsem trošku pojezdit. Je úžasné jak se nechá na tom mrňouskovi udělat pestrý provoz. Zatím to byl Hurvínek s Rosničkou a čtyři vagony. Jestli se mě povede spáchat nějaký grafikon tak bych tam přidal ještě dva vagony a malou páru... :wink:
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3040
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: TT sólo pro Hurvínka...

Příspěvekod petrh » ned 27 lis, 2016 6:09 pm

Ta fotka s rosnou vedle hurvinka je super.
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: TT sólo pro Hurvínka...

Příspěvekod hopeter » úte 29 lis, 2016 12:07 pm

Tak odzkoušeno. M131 , T334 , BR81 a šest nákladních vozů. Pro samé ježdění ani nemám kdy zapojit lampy a světla v budovách. :oops:
Po půlroční práci po večerech zasloužená odměna ve formě jízdy na téměř hotovém kolejišti ( úplně hotové není nikdy žádné ). :D
I kočka nechápe kde se ty další a další vlaky berou. :wink:
M131 jezdí sólo nebo s jedním nákladním vozem , Rosnička a pára tahají dva až tři nákladní vozy. Možná jim ještě jeden vůz do oběhu přidám nebo jeden uberu a dám dva osobní...
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3040
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: TT sólo pro Hurvínka...

Příspěvekod milan ferdián » úte 29 lis, 2016 12:29 pm

I já se přidám.Honzo pěkný,pěkný.Píšeš tedy,že provozně žádná nuda,to mě velmi těší.Mikro kolejiště slaví u vás úspěch a to mě potěšilo dvojnásob. :wink: :P .Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: TT sólo pro Hurvínka...

Příspěvekod Rocky_MK » úte 29 lis, 2016 12:33 pm

hopeter píše:I kočka nechápe kde se ty další a další vlaky berou. :wink:

No a jak jsi ji naučil, aby ti je nelovila? Já plánuju do pár týdnů začít stavět, ale nevím, jak tomu našemu modrému blbounovi vysvětlím, že vlaky se neloví. To by byly trochu drahé myši...:)
Nemám na kolejišti sedmivozový RailJet v N a stále ještě dýchám
Uživatelský avatar
Rocky_MK
 
Příspěvky: 1086
Registrován: stř 22 led, 2014 8:51 am
Bydliště: Brno/Hodonín

Re: TT sólo pro Hurvínka...

Příspěvekod hopeter » úte 29 lis, 2016 3:03 pm

Milane ještě jednou díky za námět i za chválu. Jednu chvíli jsem pochyboval jestli jsem zvolil dobře ale ten jednoduchý skryťák rozšířený o jednu kolej v pohodě ustojí střídání tří vlaků což je pro takovou ministanici pěknej cvrkot. :)
Martine s kočkou je to v pohodě. Strašně ztloustla tak jen sedí a čumí... :)
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3040
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: TT sólo pro Hurvínka...

Příspěvekod milan ferdián » úte 29 lis, 2016 3:10 pm

hopeter píše:Milane ještě jednou díky za námět i za chválu. Jednu chvíli jsem pochyboval jestli jsem zvolil dobře ale ten jednoduchý skryťák rozšířený o jednu kolej v pohodě ustojí střídání tří vlaků což je pro takovou ministanici pěknej cvrkot. :)


Kluci jste fakt šikovní,ještě kdyby tak pekl024 dodělal to svoje kolejišťátko,wooww.. :P :P :wink: Milan
Přílohy
kresba_cebiv.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: TT sólo pro Hurvínka...

Příspěvekod hopeter » úte 29 lis, 2016 3:48 pm

Milane , Milane tenhle obrázek je přímo ďábelské pokušení... :D Jak můžeš vědět , že přemýšlím o zimním kolejišti ?
Momentálně je na řadě "červenokostelecká slučka" ( přístavba koncového se smyčkou ) a pak se uvidí co dál...
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3040
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: TT sólo pro Hurvínka...

Příspěvekod Rocky_MK » úte 29 lis, 2016 4:05 pm

hopeter píše:Milane , Milane tenhle obrázek je přímo ďábelské pokušení... :D Jak můžeš vědět , že přemýšlím o zimním kolejišti ?

To já taky :) ovšem jen takový "skoro pizza layout" ve stylu Milanova Žacléře (původně v Z).
Nemám na kolejišti sedmivozový RailJet v N a stále ještě dýchám
Uživatelský avatar
Rocky_MK
 
Příspěvky: 1086
Registrován: stř 22 led, 2014 8:51 am
Bydliště: Brno/Hodonín

Re: TT sólo pro Hurvínka...

Příspěvekod pekl024 » úte 29 lis, 2016 6:10 pm

milan ferdián píše:
hopeter píše:Milane ještě jednou díky za námět i za chválu. Jednu chvíli jsem pochyboval jestli jsem zvolil dobře ale ten jednoduchý skryťák rozšířený o jednu kolej v pohodě ustojí střídání tří vlaků což je pro takovou ministanici pěknej cvrkot. :)


Kluci jste fakt šikovní,ještě kdyby tak pekl024 dodělal to svoje kolejišťátko,wooww.. :P :P :wink: Milan


Milane neboj, pracuje se na tom, jen je změna z Tillig na Kuhen. Pracuji na Bezdružicích jako na "segmentu" který se v budoucnu připojí k hlavnímu panelu.
Obě děti dělají sport na republikové úrovni a času je opravdu málo, prostě takový běh na dlouhou cestu. Výtopna je před dokončením a stavba budovy Bezdružic z vystřihovánky nedopadl dobře, zatopil jsem s ním na chalupě :-) , už po druhé. Pokud by se našel někdo kdo zvládá stavby z papíru a pomohl /postavil/, byl bych vděčen.

S pozdravem Petr

PS: omlouvám se za plevelení
Uživatelský avatar
pekl024
 
Příspěvky: 900
Registrován: čtv 11 lis, 2010 2:40 pm
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Mini kolejiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků